Вугілля

Вугілля кокосове Queen Coco 1кг (72 шт)

120 грн. 130 грн.

Зараз кальян – це популярний засіб релаксації у багатьох країнах, затребуване серед людей різних вікових категорій. І не дивно: сам по собі процес кальянокуренії – заняття досить цікаве і трохи загадкова. Однак для того щоб організувати справді якісний процес, який доставляє тільки задоволення, потрібно вміти правильно все організувати, врахувати всілякі нюанси і вибрати дійсно відповідні для кальяну матеріали і аксесуари. Тільки в цьому випадку результат задовольнить всі ваші очікування!

вибираємо якісне вугілля для кальяну

Серед етапів організації такого скрупульозного процесу як кальян обов'язково варто виділити вибір і придбання вугілля для кальяну. чому істотна роль відводиться саме цьому продукту? Вся справа в тому, що від виду і якості вугілля залежить і кінцевий продукт в процесі кальянокуріння, на ньому ні в якому разі не варто економити. Які види даного товару використовують любителі кальяну на сучасному етапі:

  • Кокосовий;
  • деревне;
  • Саморазжигающийся.

В більшості випадків перевага віддається саме деревному вугіллю, в силу того, що він володіє насиченим ароматом і, відповідно, доповнює смак тютюнової суміші. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче оцінити кальян у всій своїй красі і повноті ароматів і фарб. Виготовляється такий продукт з лимонного дерева, а також оливкових кісточок. Певний мінус в характеристиці деревного вугілля також присутній: перед застосуванням його потрібно як слід підігріти. Але це не складе особливих труднощів, якщо використовувати запальничку.

Оптимальний вибір для знавців процесу

кокосовевугілля для кальяну в Києві вважається одним з поширених матеріалів. Його виготовляють з кокосової шкаралупи. Незважаючи на те, що він довго розпалюється, його часто використовують в Кальянокуренії, адже таке вугілля досить довго зберігає тепло, а кальян залишається працездатним. Однієї заправки досить як мінімум на 30 хвилин. До того ж, це екологічно чистий матеріал, в його складі немає шкідливих речовин, а на аромат тютюну кокосове вугілля ніяк не впливає.

ключові особливості вугілля для кальяну

Найлегше привести в дію саморазжигающийся вугілля для кальяну, це можна здійснити протягом однієї хвилини. Однак продукт має також безліч недоліків:

  • в процесі його куріння виділяється специфічний неприємний аромат;
  • При розпалюванні з'являються іскри;
  • Не зберігає тепло.
< p >Запах саморазжигающегося вугілля залежить ще й від матеріалу, з якого його виробляють. Якщо це селітра, особливого задоволення від кальяну ви точно не отримаєте. В цьому випадку краще придбати вугілля, зроблений з сухого спирту – він менш неприємний, хоча з іншими видами вугілля і не зрівняється.

Організовуємо процес грамотно!

Неповторну, чарівну атмосферу кальяну ви зможете створити за допомогою інтернет-магазину Tabakka. Прийнятні ціни, якісна продукція, можливість звернутися за консультацією і зробити усвідомлений вибір - що ще потрібно тим, хто хоче придбати вугілля для кальяну на авторитетному сайті?