Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Тютюн Tangiers (Танжирс) для кальяну

На сьогоднішній день, продукція від виробника Tangiers вважається однією з кращих на ринку. Навіть незважаючи на досить високу вартість, суміші від цього бренду користуються величезною популярністю, за рахунок того, що цей тютюн за своїми смаковими характеристиками значно перевершує практично будь-які інші мікси. І це не дивно, враховуючи досвід і історію цього бренду.

Походження тютюну Танж

Культура куріння кальяну, як відомо, прийшла до нас з Сходу. Спочатку зародившись в Індії, захоплення цим видом відпочинку перекочувало на Близький Схід, а потім в Європу і Новий Світ. Однак, по суті, оцінили всю красу димної релаксації в першу чергу саме в США, де спеціалізовані заклади з'явилися задовго до відкриття подібних барів в Європі та Україні. А, як відомо, де є попит, там є і пропозиція, так що поява американських виробників тютюну було лише питанням часу.

Фахівці компанії Tangiers врахували багаторічний досвід та історію культивування сорту в штатах Вірджинія, а також використовували новітні технології, щоб отримати американський кальянний тютюн найвищої якості, який з 2005 року завоював величезну популярність на всіх континентах. Так що тютюн Tangiers купити в Україні в кальянному магазині не складе практично ніяких труднощів.

Особливості тютюну Tangiers

Щоб процес куріння приніс максимальну насолоду, а також щоб отримати хорошу димність, необхідно враховувати деякі особливості, якими володіє тютюн для кальяну Танжирс.

Перша, і найголовніша-це необхідність укладати суміш в чашу щільно, не сильно розпушуючи. Це дозволить під час процесу куріння максимально розкрити смак, а також дасть можливість кальяну зберегти свої властивості мінімум протягом години.
Перш ніж почати укладати тютюн, чашу рекомендується прогріти. Так суміш краще куриться, віддавати аромат диму і дозволить об'ємно розкрити смак і вловити найтонші нотки в кожному з міксів. При цьому не варто побоюватися перегріву. Танжирс дуже жаростійкий і не боїться високих температур.

Сьогодні можна також від Tangiers Tobacco купити спеціальні чаші для кальяну:

 • Tangiers;
 • Harmony;
 • Alien.

На користь цього рішення говорять рекомендації від самого виробника. Однак не варто недооцінювати звичайні ємності. В них, найчастіше, смак розкривається не гірше, а димність не поступається кальянам, приготованим з використанням фірмових чаш.

Смаки тютюну Tangiers (Танжирс)

Тютюн для кальяну TangiersСьогодні на ринку продукція від цього американського бренду класифікується по фортеці, а також кількості нікотину, присутнього в міксах. У спеціалізованому магазині тютюн Танжирс купити можна наступних видів:

 • Burley Line – підвищеної міцності, з максимальним рівнем нікотину в складі, поставляється у фіолетовій упаковці і підійде справжнім цінителям і досвідченим любителям димного дозвілля;
 • NOIR-з багатим ароматом і відмінними смаковими характеристиками, з середнім вмістом нікотину, який поставляється у фірмовій упаковці жовтого кольору;
 • Birqiq-димний тютюн середньої фортеці, який підійде як цінителям і професіоналам, так і тим, хто тільки починає осягати кальянну науку;
 • F-Line Caffeinated – міцний продукт, з добавкою кофеїну. Підбадьорливий і в міру димний, на жаль, проводився обмеженими партіями і в даний момент не поставляється на ринок;

Lucid – промитий і віджатий легкий тютюн, ідеально підходить для розслаблення і релаксації. Рекомендується новачкам, а також тим, хто хоче отримати максимально розслабляючий ефект від процесу.

В тому випадку, якщо легкі лінійки від танжирс купити вже не хочеться і є бажання перейти до важких Burley або NOIR, то варто відзначити, що ці суміші вимагають попередньої акліматизації. Це означає, що після розпакування необхідно розкласти тютюн на фользі тонким шаром, почекати три-чотири години, а потім зібрати його в закриту ємність і залишити в ній на добу. Після цього, він буде готовий до вживання. Ця процедура дозволить тютюну трохи підсохнути, а також "роздихатися", щоб при палінні максимально розкрити всю смакову гаму ароматів.

Враховуючи той факт, що ціна тютюну Tangiers вище, ніж вартість сумішей від інших брендів, можна купити невелику упаковку вагою 100 грам для проби. Надалі, можна або придбати ще кілька смаків, або ж трохи заощадити, вибравши упаковку більшого обсягу. Фасується тютюн в упаковки вагою 100, 250, 500 і 1000 грам, що дуже зручно, якщо товар купується для кальянного бару або нічного клубу і користується великим попитом.

Що стосується смаків, то найбільш популярні мікси – це традиційний м'ята + лимон, оригінальний, чисто американський смак кактус, а також приємний східний аромат з пряними нотками – Кашмір. Вибирайте тютюн для кальяну Танж в інтернет-магазині і отримаєте максимум задоволення і насолоди від куріння.

 

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти