Тютюн Serbetli 50 грам

Тютюн Serbetli 50 грам

Тютюн Щербетлі відомий кожному любителю кальяну як один з найбільш м'яких і легких на ринку. Суміші від цього турецького виробника містять невелику кількість нікотину, мають низьку або середню фортецю, а також можуть похвалитися відмінною жаростійкістю і димністю.

Все це забезпечується завдяки особливій рецептурі вимочування, яка включає в себе натуральний мед, патоку, а також ряд натуральних ароматизаторів.

Також одна з найважливіших особливостей цього тютюну полягає в тому, що він чудово поєднується з іншими в якості основи або добавки в мікси. З огляду на цю особливість, виробник подбав про любителів експериментів, і випускає суміші фасуванням 50 грам. І сьогодні, саме ця фасовка Serbetli 50 гр користується найбільшою популярністю, за рахунок компактності й економічності.

Оригінальний смак тютюну Serbetli

Турецький бренд Щербетли широко представлений в інтернет-магазині Табакка. В каталозі можна знайти практично всі смаки в фасовці 50 грам, а при необхідності – замовити упаковку більшого обсягу. В асортименті бренду Serbetli можна знайти як поодинокі аромати, за типом всім відомої Дині, Лайма або Ожини, так і цілу палітру готових соусів. Серед них можна виділити наступні популярні аромати:

  • Istanbul Nights – ягідний мікс з приємною освіжаючою ноткою;
  • Rotana – гуава, вершки і манго – ніжний і легкий аромат;
  • Summer Time – легкий квітковий смак, який підійде для легкого покура і релаксу;
  • Ice Bodrum Tangerine – мандариновий тютюн з домішкою свіжої м'яти;
  • Ganita – східні прянощі і рожевий аромат, які разом дають приголомшливий ефект легкості;
  • Banana Strawberry – класичне поєднання банана і полуниці, яке гідно оцінили практично всі любителі покурити кальян;
  • Lemon cake – аромат ніжного лимонного пирога, з деякою тягучістю смаку, однак при цьому – з ноткою свіжості.

Це далеко не всі 50 грам Serbetli фасування, доступні в інтернет-магазині Табакка. В асортименті представлено до 80 різних смаків, більшість з яких так і хочеться покурити або протестувати в якості основи для міксів. Саме тому можна купити тютюн Serbetli 50 грам, який ідеально підійде для цих цілей.