Тютюн Nakhla Mix

Особливості тютюну Нахла Мікс

Ви давно курите кальян, перепробували всі смаки, вони вам вже порядком набридли, а так хочеться чогось нового, освіжаючого? Саме для вас Nakhla розробила лінію mix.

Червоною ниткою в ній виступає смак м'яти — соковитий, насичений, свіжий. Він настільки інтенсивний, що деякі курці за допомогою цього тютюну лікують застуду. Яскравими нотами може доповнювати м'ятний аромат фрукт або пряність. Дегустатори виділили три найвдаліших мікси, які сподобаються більшості цінителів оригінальної смакоти. У топ увійшли суміші м'яти з лимоном, кавуном і виноградом. Решта теж непогані, але більше на любителя.

Лимон+М'ята (Lemon Mint) — сама освіжаюча комбінація смаків. Кислинка лимона підкреслює м'яту. Сподобається всім, а особливо цінителям кислуватого присмаку. Якщо ж кислий вам не по душі, а тютюн у вас вже є, просто додайте трішки солодощі. До такого смаку підійде практично все, так що сміливо міксуйте.

Виноград з М'ятою (Grape Mint) — майже постійно входить в топ 10 смаків, дуже часто опиняючись в першій трійці. Соковитість цього тютюну стала легендою, заради якої багато дока відмовилися від інших ароматів на користь цього.

Кавун і М'ята (Watermelon Mint). Таке поєднання смаків має аналоги на ринку, але перевершує їх за насиченістю. Суперсочний кавун і гіперсвіжа м'ята, здається, пронімають до самих нутрощів.

Смак лінії Nakhla mix такий багатий і насичений, що довго палити цей тютюн не вийде навіть у досвідчених любителів. Розраховуйте на годину, максимум півтори. Якщо ж ви — початківець курець, краще в перші рази такі соковиті суміші не палити. А якщо вже придбали, трохи просушіть його за допомогою паперових рушників або звичайних серветок. В основі складу для куріння міститься патока, яка і підсилює смак. Якщо ви частково її видалите, то і відчуття від кальяну будуть не такими вираженими.

У нашому магазині ви можете обрати смачний тютюн для кальяну за кращими цінами з доставкою по Україні.