Тютюн Mazaya 50 грам

Тютюн Mazaya 50 грам

Тютюн Mazaya в маленькій упаковці

Mazaya – це продукт, вироблений компанією Al Zawrae з 2010 року. Al Zawrae є відомою цигаркового компанією, яка відносно недавно почала завойовувати європейський ринок, але вже встигла отримати тут значну популярність. Багато досвідчені кальянщики віддають перевагу продукції Mazaya, оскільки переконалися у високих смакових якостях даного тютюну.

Розглянемо кілька найбільш популярних видів тютюну для кальянів:

  1. Mazaya Кавун – це істинно літній настрій кавуна разом з терпкістю відмінного кальянного тютюну. Відмінна курильна суміш з яскравим ароматом і приємним післясмаком напевно не залишить вас байдужими. Цей тютюн був гідно оцінений не тільки любителями, але і професійними кальянщиками, які визнали поєднання кавунової свіжості і тютюну одним з кращих. Mazaya Кавун володіє відмінними смаковими якостями як окремо, так і при створенні міксів з іншими сортами тютюну лінійки Mazaya.
  2. Солодким і насиченим ароматом володіє тютюн Mazaya Виноград, який високо цінується багатьма професійними кальянщиками. Наявність тонких ноток винограду надає даному тютюну вишуканого винного присмаку, який укупі з міцним тютюном формує ні з чим не порівнянний смак і стійке приємний післясмак. Листи тютюну вимочуються за спеціальною технологією, після чого дрібно нарізати і упаковуються. Традиційна рецептура дозволяє отримувати дійсно яскраві смакові характеристики, які не залишать байдужим жодного любителя кальяну.
  3. Один з найбільш універсальних видів тютюну – це Mazaya Ваніль. Його характеризують прекрасні смакові якості, що поєднують легку нудотність ванілі і присмак вишуканого тютюну, змішуючись, створюють приємний післясмак. 
Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса наших магазинов Табакка
ул. Крещатик 44, Метро Театральная
ул. Срибнокольская 24, Метро Осокорки
01001 02095 Киев, Украина