Тютюн Jibiar

Турецький тютюн Jibiar: неперевершений смак і маса задоволення

Кальянщики цінують тютюн за багатогранний смак, насичений дим і приголомшливий аромат. Всіма цими якостями володіє турецький тютюн Jibiar. Це дивовижна курильна суміш, яку можна замовити в кальяних закладах і купити на нашому сайті для домашніх димних церемоній. Тютюн даної марки подарує насичені клуби ароматного диму і неповторний аромат протягом усього куріння.

Особливості тютюну Джібіар

Тютюн для куріння для кальяну Jibiar виготовляє однойменна турецька компанія. Виробник приділяє велику увагу якості свого продукту і контролює процес на кожному етапі виробництва. До складу входять тільки натуральні інгредієнти:

  • добірні листя тютюн;
  • патока;
  • гліцерин;
  • природні ароматизатори.

Сировина ретельно очищається від гілочок і інших сторонніх предметів, після чого вимочується в патоці. На цьому етапі листя втрачають гіркоту. Гліцерин забезпечує хорошу димність, що цінують любителі кальяну. Важлива складова продукту - натуральні ароматизатори, від яких залежить смак тютюну. У складі немає хімічних речовин і барвників. Приємний золотистий відтінок досягається природним шляхом в процесі виробництва. Яскрава і барвиста картинка на упаковці з описом повністю відповідає смаку, який відчуває кальянщик під час куріння.

Тютюнове листя нарізані акуратно і досить дрібно. Перед забиванням воно не вимагає акліматизації та додаткового подрібнення, тому підготувати кальян не складе труднощів навіть новачкові. Суміш досить розпушити і помістити в чашу. Відсутність колод і палиць гарантує чистий аромат диму без стороннього присмаку. Купити тютюн Jibiar можна розфасованим по 100, 200 і 500 грам, а також у великій упаковці вагою 1 кілограм.

Популярні аромати тютюну Джібіар

Асортимент смаків від турецького виробника дуже великий. Практично всі відмінно комбінуються між собою в мікси з іншими марками тютюну, що не обмежує можливості для любителів створювати свої власні коктейлі.

До найбільш популярних смаків можна віднести:

  • Крижана груша - солодкуватий присмак з приємною прохолодою;
  • Хіп лем - тютюн з легкою кислинкою зі смаком лимона, лайма і приємним холодком м'яти;
  • Ожина виноград - прекрасне поєднання лісової ягоди і трохи кислуватого винограду.

Ці та багато інших смаки тютюну Джібіар можна вибрати на нашому сайті.