Тютюн Fumari (Фумари)

Тютюн Фумарі (Fumari) – легкість в кожному вдиху

Кальянний дозвілля знаходиться, мабуть, на піку свого розквіту. Численні бари пропонують відвідувачам антураж, затишні крісла і дивани для релаксації, а також величезна різноманітність смаків від різних виробників. 
Одним з найвідоміших в наших широтах є тютюн для кальяну від американського бренду Fumari. І зовсім немає ніякого секрету його популярності. Досить просто сказати про те, що даний тютюн визнається одним з кращих в середовищі професійних кальянників на всіх континентах, за рахунок його м'якості, димності, а також натуральності і безпеки. І за рахунок цього, тютюн Fumari купити в Україні стало значно простіше, ніж 7-8 років тому, так як все більше відвідувачів кальянних барів замовляють саме його, знаючи про чудових смакових якостях американського продукту.

Fumari тютюн - його переваги та особливості

Сьогодні можна сміливо заявити про те, що є чотири головні переваги цього американського продукту:
• Якісне сировину;
• Рясне замочування листа;
• Невисока міцність;
• Герметична і зручна упаковка.

Перша і головна особливість цього продукту полягає в тому, що він проводиться тільки з добірних листя Золотий Вірджинії – найбільш відповідного сорту тютюну для кальяну міксів. До речі про суміші: все, палітра смаків від Fumari tobacco представлена більш ніж 40 ароматами, а кожен новий рік виробник балує шанувальників бренду новими оригінальними міксами.

Тютюн Фумарі також може похвалитися чистотою суміші. Тютюнові листя на етапі сортування відокремлюються від гілочок та інших предметів, які можуть потрапити в готову продукцію і зіпсувати смак продуктами горіння. За рахунок настільки ретельного сортування, тютюн відрізняється органічністю і насиченістю, настільки цінними справжніми шанувальниками цього бренду.

При всьому цьому, можна зазначити, що ціна на тютюн Фумари досить демократична, щоб кожен поціновувач оригінальних смаків зміг спробувати суміш від цього американського бренду. На відміну від інших іменитих виробників тютюну з Америки, Fumari вважається одним з найдоступніших, але при цьому якісних продуктів.

Смакові якості тютюну Fumari (Фумари)

Тютюн від цього американського бренду може похвалитися високою жаростійкістю. Навіть якщо в процесі куріння суміш перегрівається, в димі не з'являється гару і неприємних смакових відчуттів. За рахунок особливої технології вимочування листя, тютюн Фумарі зберігає аромат навіть при максимально високих температурах. Однак кальянщики з досвідом роботи з міксами від цього бренду рекомендують не перегрівати тютюн, щоб смак не втратив своєї виразності.

Особливості приготування тютюну Fumari (Фумари)

Забивати в чашу тютюн від Fumari рекомендують «з гіркою», однак суміш потрібно зовсім легко розпушити перед тим, як укладати в ємність. Це дозволить максимально наситити аромат і розкрити всі нотки смаку при розкурюванні кальяну. У свою чергу, деякі досвідчені майстри кальянного справи рекомендують укладати суміш «колодязем», залишаючи в центрі невелике поглиблення. Такий формат підійде новачкам, за рахунок простоти затягування повітря. При цьому, кальян забитий таким способом, не тільки тягнеться трохи легше, але і дозволяє максимально розслабитися, не втрачаючи при цьому ясності і гостроти розуму.

Палітра смаків табаков Fumari

Відштовхуючись від уподобань користувачів, компанія завжди намагається представити нові оригінальні аромати і смаки Фумари, які практично відразу стають хітами в більшості кальянних барів. Так, сьогодні можна тютюн для кальяну Фумари купити наступних видів:
• Ambrosia - хіт літніх сезонів;
• White Gummy Bear – класичний смак желейних ведмедиків;
• Island Pappaya – тропічний смак, ідеально поєднується з іншими міксами;
• Mandarin zest – кислуватий аромат мандарина;
• Spiced Chai – один з найбільш оригінальних смаків від виробника, нагадує теплий чай з прянощами і спеціями.
Один з цих смаків, або ж будь-який інший з каталогу американського бренду можна придбати в інтернеті. Купити Fumari тютюн в фасовці 100 грам або 1000 грам для барів і клубів можна прямо зараз, оформивши замовлення в інтернет-магазині.

Хто не пробував важкий Тютюн для кальяну, той не знає, яким жаданим буває куріння кальяну. Всім приємного проведення часу!