Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Тютюн Drugoy (Другий) для кальяну

Інтернет-магазин Табакка пропонує своїм клієнтам величезний вибір тютюнових виробів. У нашому асортименті завжди кілька десятків брендів, щоб ви могли зробити найкращий вибір. Серед них гідне місце займає новинка тютюнового ринку – кальянний тютюн Drugoy, купити який в Україні можна зараз. Димний, смачний та ароматний продукт готовий до вживання. Все, що вам потрібно – просто відкрити упаковку, зробити забивання та насолодитися приємним сеансом куріння.

Тютюн Drugoy: коротко про склад

Продукт випускається на основі тютюнового листа Берлі. Це другий за популярністю сорт тютюну, що вирощується у всьому світі.

Сировина для тютюну Інший виробляється методом легкого повітряного сушіння у вентильованих приміщеннях за природних умов з мінімальним додаванням тепла. Під його впливом тютюновий лист знаходить забарвлення, яке варіюється від світло-коричневого до червонувато-коричневого. Саме такі кольори ви помітите, розкривши упаковку тютюну для забивання в чашу.

Кальянні заправки Drugoy є поєднанням 70% натурального тютюнового листа і 30% додаткових інгредієнтів. Більшість їх становить патока. Натуральний підсолоджувач пом'якшує тютюновий смак, робить сеанс приємнішим.

Решта припадає на просочення. Натуральний ароматизатор, очищений гліцерин рослинного походження – все це у вивірених пропорціях є для забезпечення густого ароматного диму.

Витримка подрібненого тютюнового листа середньої інтенсивності в аромках натурального походження дає насичений та виражений смак. Вибирайте той, який вам подобається з ягідних, фруктових, десертних чи створіть власний шляхом міксування.

Міцність тютюну Другий

Вироблений на основі темного листа Берлі з незначною обробкою, тютюн для кальяну Другий відрізняється середньою міцністю. Він добре накурює, приємно розслаблює, підходить для сеансу компанії.

Початківцям рекомендуємо укладати в чашу пухким забиванням, щоб не допустити запаморочення або першіння в горлі від натурального нікотину. У наступних сеансах ви зможете налаштовувати щільність забивання, керуючись особистими уподобаннями.

Найближчі аналоги тютюну Drugoy

Любителі темнолистових кальянних заправок, напевно, захочуть порівняти тютюн Drugoy з іншими популярними аналогами. Деякі навіть облаштують кальянну з апаратами та різними марочними сумішами. І, напевно, дійдуть рішення про те, що найближчими конкурентами можна назвати Darkside або Must Have. Але з об'єктивно найкращими смаками, вищими характеристиками димності, жаростійкості, яскравості смаку в процесі кальянного сеансу.

І нехай асортиментна лінійка не така значна, як у більш знаменитих аналогів, компанія має амбітні плани знаходити, вивчати і втілювати в продуктах нові смакові поєднання. Отже, обов'язково стежте за випуском новинок. Всі нові смаки тютюну для кальяну Drugoy можна буде замовити у нас.

Ціна на тютюн

Щоб ви могли відкрити для себе новий продукт тютюнового ринку та створити власне враження, ніким не сформоване ззовні, ціна на тютюн Drugoy у нашому магазині доступна.

Щоб ви могли повноцінно оцінити пропозицію та створити власну колекцію, пропонуємо купити тютюн Інший оптом. У такому разі вартість за упаковку буде розрахована зі знижкою. Для обговорення умов співпраці з великими оптовими покупцями, представниками закладів HoReCa пропонуємо зв'язатися з нами за вказаними контактними номерами.

Замовити тютюн Drugoy у Києві у нас пропонуємо онлайн всім охочим. Для мешканців усіх населених пунктів організовуємо оперативну доставку.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти