Тютюн Darkside Medium 250 грам

Тютюн dark side medium 250 gramm

Новий, темний, неотмытый тютюн dark side medium 250 gramm відрізняється середньою міцністю і досконалістю смаку. Російський виробник сповна подбав про те, щоб куритель кальяну, забивши чашу таким тютюном, отримав справжню насолоду.

Тютюн для кальяну дарксайд медіум 250 грам - досконалість смаку

Для приготування такого тютюну, в якості сировини використовуються знамениті тютюнові листи Burley. Для того, щоб досягти досконалості смаку, вони проварюються протягом 24 годин. Така технологія дозволяє отримати тютюн, який відрізняється:

  • високим рівнем жаростійкі;
  • рясною димністю;
  • чудовим смаком.

Крім того, у виготовленні тютюну використовуються натуральні ароматизатори з Німеччини, які забезпечують продукт яскравим, неординарним присмаком, без найменших натяків на химозность.

Правильна нарізка без змісту колод і палиць, не тільки гарантує чистоту смаку, але і сприяє тому, що забити чашу не складе труднощів навіть починаючому кальянокурителю.

Тютюну не потрібна акліматизація, тому відкривши пачку, можна відразу використовувати тютюн, без попередньої підготовки.

Darkside medium 250 грам купити в Україні за ціною виробника

Ми пропонуємо купити якісний російський тютюн Darkside medium за оптимальною ціною. Ваша покупка буде вигідною, так як суміші досить концентровані і для забивання кальянной чаші потрібно зовсім невелика порція тютюну. Саме з цього, 250 грамової пачки вистачить на довго.