Тютюн Darkside Medium 100 грам

Тютюн dark side medium 100 gramm

Новинка на кальянному ринку - приголомшливий російський тютюн dark side medium 100 gramm. Середньо міцний продукт відмінно підійде для тих, хто любить якісне куріння і високо цінує досконалість смаку тютюнових сумішей.

Чим відрізняється тютюн для кальяну дарксайд медіум 100 грам

Димний, смачний і максимально соковитий тютюн проводиться зі строгим дотриманням усіх технологій. В процесі приготування, Dark Side вариться протягом доби. Після цього, він набуває всі основні свої властивості:

  • насиченість смаку і неперевершений аромат;
  • оптимальну консистенцію;
  • високу жаростійкість;
  • рясну димність.

Для приготування такого тютюну використовують високоякісні тютюнові листки сорту Burley, які цінуються у всьому світі. Крім того, виробник використовує виключно натуральні німецькі ароматизатори, що виступає гарантією вишуканого смаку, без найменших ознак химозности.

Darkside medium 100 грам купити в Україні вигідно

Популярний російський тютюн Darkside medium можна придбати на нашому сайті за доступною ціною. В асортименті велика кількість різнопланових смаків, які дозволять кожному знайти для себе фаворита. Купуйте кілька смаків одночасно, міксуйте їх між собою і отримуйте справжню насолоду від унікальних коктейлів.