Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії




Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Тютюн Dark Side (Дарк сайд)

 

Кальянний тютюн Dark Side – це продукція від відомого виробника, який потрапив до нас порівняно недавно – в 2015 році. Проте за минулі кілька років, він став одним з найбільш затребуваних на ринку. І це не дивно, так як за своїми характеристиками він схожий з високоякісним Tangiers американського виробництва, проте коштує в кілька разів дешевше.
Аромат тютюну Darkside зобов'язаний своїй стійкості і приємним смаковим характеристикам виробників з Німеччини, де на провідних підприємствах створюються одні з найбільш упізнаваних в кальянной середовищі міксів.

 

Тютюну Дарксайд - властивості та характеристики

 

Тютюн для кальяну Дарксайд може сміливо претендувати на преміум-сегмент, за рахунок застосування високоякісного тютюнового листа, в поєднанні з якісними та екологічними ароматизаторами, в основі яких лежать тільки натуральні компоненти.
На користь даного продукту також говорить той факт, що він неодноразово отримував високі оцінки від сертифікуючих органів та інстанцій, а також користується великим попитом серед найкращих кальянників в наших широтах.
 
Тютюн Dark Side складається переважно з листя Вірджинії, однак його не можна назвати класичним одновидовим продуктом. Виробник також додає добірні листя інших, не менш якісних сортів, що надає готовому продукту пікантність, оригінальний смак, а також певну родзинку, яка цінується справжніми кальянними гурманами.

 

Особливості виробництва тютюну Dark Side

 

Процес виробництва тютюну включає в себе розпарювання сировини при високій температурі на початковому етапі. Потім його відварюють в сиропі з додаванням цукру. Цей крок необхідний для того, щоб кінцевий продукт був максимально стійким до впливу високих температур при палінні і не вигоряв, втрачаючи свої смакові якості. Також, відварювання в сиропі повністю прибирає гірчинку, яка властива необробленим листю.
відварені таким способом листя потім обробляються ароматизаторами, які мають максимально високу стійкість і в той же час м'якість і делікатність.

 

Різновиди смаків тютюну Darkside

 

Дарксайд тютюн представлений на ринку більш ніж тридцятьма різних ароматів і смаків. Серед них особливо важливо відзначити модель RAW, або «чистий» тютюн без ароматизаторів, який призначений для створення різних міксів, виступаючи в якості базового смаку.
 
Сьогодні Dark Side купити в Україні можна трьох видів фортеці:

 

  •  Soft – легкі і димні смаки, призначені для максимального розслаблення і ідеально підійдуть для новачків;
  • Medium – середній фортеці, які відмінно підходять для експериментів, а також гарного проведення часу в колі любителів кальяну;
  • rare-лінійка володіють високою міцністю і насиченістю, яка підійде, в основному, досвідченим цінителям кальяну.

При цьому, в каталозі можна знайти як класичні фруктові або ягідні аромати, за типом Blackberry – соковитою ожини або Generis Cherry – кислуватою вишні, так і незвичайні, специфічні смаки, за типом Tooth Fairy або Pepperblast.

Забивання тютюну для кальяну Darkside

 

Кальянні тютюн дарксайд можуть похвалитися як високою жаростійкістю і непогано себе ведуть при різних способах забивання. Найкраще вони показують себе при забиванні «фаннел», або ж «оверпак», так як при перегріві, мікс не втратить своїх смакових якостей і його можна легко «реанімувати» після перегріву просто злегка остудити чашу.
У свою чергу, легкі смаки непогано себе розкривають, якщо їх забити звичайним колодязем. При достатній тязі, такі тютюн розкриваються з перших хвилин куріння і тримають аромат досить довго.

 

Тютюн Darkside купити з доставкою в Україні

 

Якщо ж ви вирішили Darkside Tobacco купити в Україні, то вашій увазі представлені стандартні упаковки масою 100 грам, якої цілком вистачить для домашнього використання, а також 250 грам, більше підходять для барів і кальянних клубів.
 
Враховуючи той факт, що на тютюн Darkside ціна від виробника спочатку виставлена вельми демократична, то сьогодні – це чи не єдиний варіант придбати хороший, димний мікс, який дозволить по-справжньому насолодитися оригінальним смаком і ароматом і при цьому не витратити велику суму грошей.

 

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти