Тютюн Daily Hookah

Тютюн Daily Hookah: якісний продукт для любителів смачного кальяну

Не так давно на кальянном ринку з'явився новий тютюн Daily Hookah і швидко знайшов своїх шанувальників. Любителі ароматного диму оцінили його за легкість, чудову якість і різноманітність смаків. З'явився він завдяки компанії D-tobacco, яка відома як виробник міцних курильних сумішей, але компанія прийняла рішення про створення продукту для більш широкої аудиторії. Так з'явився Daily Hookah, що в перекладі означає «тютюн на кожен день».

Особливості тютюну Дейлі Хука

Проводиться Daily Hookah з добірного тютюнового аркуша сорту Virginia, патоки, гліцерину і природних ароматизаторів. Суміш для куріння  даного бренду відноситься до категорії легких тютюну. Завдяки хорошій вимочкі створює густий насичений дим, що цінують любителі кальяну.

Тютюнове листя акуратно нарізане, має світло-коричневий колір, який досягається в процесі виробництва природним шляхом без додавання барвників.

Ароматика хороша, яскраво виражений смак тримається протягом усього покуру. Тютюн Daily Hookah вважається помірно жаростійким і при сильному нагріванні може з'явитися гірчинка. Але смак швидко відновлюється при зниженні жару, для цього досить прибрати одине вугіллячко.

Ароматична геометрія

На даний момент компанія виробляє дві серії тютюну Daily Hookah.

  1. Formula - суміші готових міксів від виробника. Над створенням кожної формули працювали флейворісти, які ретельно підбирали поєднання смаків.
  2. Element - серія оригінальних і яскраво виражених моносмаків. Цей тютюн ідеально підходить для створення власних коктейлів.

Для любителів експериментувати компанія пропонує власну розробку - ароматична геометрія. Всередині пачки тютюну Daily Hookah зображена діаграма. На ній позначена інтенсивність смакових відтінків: свіжість, солодкий, кислий, пряний. Ароматична геометрія допоможе підібрати поєднання і пропорції смаків, щоб домогтися бажаного результату при створенні власного коктейлю.

Для цього фахівці компанії пропонують:

  • визначити для себе відтінок смаку, і ступінь його інтенсивності в міксі;
  • правильність передбачуваних пропорцій перевірити по діаграмі;
  • змішати тютюн в певній кількості і насолоджуватися приготованим міксом.

Для любителів експериментів виробником передбачена дрібна розфасовка по 40 грам. Купити тютюн Daily Hookah можна на сайті нашого інтернет-магазину.