Тютюн Al Fakher 50 грам

Компанія Al Fakher є безперечним лідером на ринку кальянних тютюнів не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу. Утворена в 1999 році, ця компанія за свою п'ятнадцятирічну історію встигла зарекомендувати себе, як виробник якісного тютюну для кальянокуренії.  На сьогоднішній день Al Fakher випускає безліч лінійок тютюну з різними смаками, які можуть здивувати навіть бувалого кальянщика. Різноманіття смаків і ароматів, присмачене незмінно якісним тютюном – це візитна картка Al Fakher.

Розглянемо кілька найбільш популярних видів тютюну Аль Факер:

  • Al Fakher Ананас – це один з кращих і найбільш улюблених табаков даного виробника. Пориньте у світ тропіків, завдяки ніжному аромату ананаса і терпкості добірного тютюну, висушеного за спеціальною технологією. Унікальний смак тютюну Al Fakher Ананас – це гарантія того, що вам неодмінно захочеться спробувати його знову. Даний вид тютюну можна використовувати як окремо, так і міксуючи з іншими тютюнами серії Al Fakher.
  • Тютюн Al Fakher абрикос – це ще один зразок тютюну відмінної якості.  Це один з найбільш популярних смаків з колекції даного тютюну. Його характеризується насичений і навіть важкий смак абрикоса з нотками вишуканості і прянощі. Солодкий і яскравий аромат стиглого літнього фрукта присмачений помірною гіркотою тютюну, що разом формує непередаваний смак, який напевно припаде до смаку новачкам і досвідченим кальянщикам. Відмінно поєднується з іншими тютюнами серії Аль факір, зокрема, з Al Fakher ягоди.
  • Кисло-солодкий аромат цитрусових відмінно передає Al Fakher Апельсин – один з найбільш популярних табаков, який високо цінується як аматорами, так і досвідченими кальянщиками зі всього світу. Цей тютюн проводиться за особливою технологією. Спочатку його ретельно вимочують, а після дрібно нарізають, що дозволяє забезпечити яскравий смак, відмінний смак, хорошу димність. Спробуйте Al Fakher Апельсин, і ви гарантовано не залишитеся байдужим, вас напевно здивує унікальне поєднання терпкості і кисло-солодкого присмаку апельсина.