Тютюн Al Fakher 1 кілограм

Компанія Al Fakher – це один з найвідоміших брендів у світі по виробництву кальянного тютюну з різними смаками. Виробництво, засноване в 1999 році, і по сей день дивує своїх шанувальників різноманітністю смаків і радує якістю продукту.

Сьогодні Al Fakher - Це два заводи і 80 співробітників, які є професіоналами у своїй справі. Фірма постійно стежить за коливанням смаків на ринку і завжди залишається в тренді, пропонуючи своїм споживача тільки самі якісні курильні суміші.

Основою для виробництва основної маси продукції є сорт тютюну Вірджинія. Вирощуються листя здебільшого на території Європи. Після збору, сировина проходить спеціальну обробку. На одному з етапів з листя виводять смоли, після чого обсушують.

Тютюн Al Fakher з різними смаковими добавками апельсина, вишні, кавуна, гуави, банана і пр. запам'ятаються вам своїм яскравим присмаком. Кисленькі цитруси, солодкі ягоди, екзотичні фрукти  - вам надовго запам'ятається їх насичений смак і аромат диму.

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з екзотичним мистецтвом куріння кальяну, то вам слід пробувати різні смаки в міксах, оскільки палити тільки один смак протягом тривалого часу складно.

Тому радять купувати відразу декілька різних табаков зі смаками з яких можна зробити приємний мікс. Наприклад, суміші апельсина-лимона, кавуна-дині, банана-гуави куряться легко і наповнюють кімнату незабутнім ароматом.

Крім того, купуючи відразу кілька великих упаковок, ви зможете довго насолоджуватися обраними і самостійно приготованими міксами. І вам не доведеться докуповувати тютюн незабаром.