Тютюн Adalya

Тютюн для кальяну Adalya (Адалія) Київ

Кальянні тютюн все більше набирають популярність в нашій країні, у зв'язку з поширенням кальянной культури і появи численних кальянних барів і клубів у всіх великих містах.

Одночасно з цим, почали проникати на ринок різні виробники кальянних тютюну, пропонують якісний продукт за найнижчою ціною. Серед них – тютюн для кальяну Adalya. Цей німецький бренд турецького походження завоював досить велику популярність в Україні всього за кілька років. Вперше з'явившись на ринку в 2015 році, цей тютюн став вельми затребуваний за рахунок своєї легкості і при цьому насиченості смаку.

Сьогодні, придбати тютюн Адалія можна в інтернет-магазині Табакка за низькою ціною в одному з трьох варіантів фасування:

 • 50 грам;
 • 250 грам;
 • 1 кг

За рахунок своїх смакових характеристик, тютюн прекрасно підійде як для початківців любителів кальяну, так і бувалих любителів солодкого диму. Справа в тому, що фортеця тютюну вважається досить помірною, за рахунок не дуже великого вмісту нікотину, а в широкій палітрі смаків та різноманітності лінійок навіть найвимогливіший курець не зможе відкрити для себе нові грані смаку і оригінальні мікси.

Смакові якості тютюну Адалія

До складу тютюну Адалія входять такі інгредієнти:

 • Тютюновий лист;
 • Гліцерин для димності;
 • Ароматизатори;
 • Мед і патока.

Купити тютюн для кальяну Адалія – це значить віддати перевагу легкості, димності і при цьому – досить високій тривалості покуров. В основі лежить тютюновий лист Вірджинія Голден, який просочується натуральним медом і патокою, а також спеціальними ароматизаторами, засновані на природних компонентах та ідентичних натуральним ароматом. За рахунок цього, дим не має «химозного» присмаку, характерного для сумішей цієї цінової категорії, а покуры стають довше, завдяки якісній просочення листя.

Окремо варто сказати про те, що тютюн має досить високий рівень жаростійкості. У ньому повністю відсутні різні домішки або залишки стебел з виробництва. Він не вимагає віджимання, і прекрасно переносить високу температуру. Всі ці фактори дозволяють працювати з тютюном навіть починаючому любителю кальянних посиденьок. Єдине, на що необхідно звернути увагу при забиванні – це той факт, що при укладанні в чашу, мікс слід трохи розпушити, так як лист порізаний досить тонко. У разі грамотної укладання суміші в чашу, покур буде не лише довгим, але і дозволить розкрити всі грані і нотки смаку, закладеного в обраний мікс від Adalya.

Смаки Adalya і різноманітність ароматів

На сьогоднішній день, в каталозі бренду представлено більше 80 різних смаків і міксів. Частина з них – це усім відомі і знайомі смаки, такі як:IceApple, DoubleMelon, ІсеМапдоили StrongMenthol. Однак, при цьому виробник випускає цілу серію своїх власних унікальних міксів. Найбільш відомі суміші, які можна від Adalya Tobacco купити в Україні:

 • Love 66 – мабуть, самий популярний аромат від Adalya, легкий і свіжий він зібрав в собі квіткові аромати, а також ментол, маракуйю і лісові ягоди;
 • Cactus – нетрадиційний аромат, що включає в себе відтінки гуави, персики і груші, розроблений як оригінальний смак одним з перших в лінійці;
 • LemonLime – кислий смак, найчастіше використовується в якості основи для кисло-солодких соусів;
 • LimePie – один з найбільш популярних смаків бренду – аромат лимонного пирога, який так ніхто з конкурентів не зміг повторити;
 • Milk – Оригінальний смак молочного шоколаду, нагадує Кіндер;
 • ColaLemon – традиційний смак солодкої коли з легкої лимонною кислинкою.

Сьогодні тютюн Adalya купити в інтернет-магазині Tabakka за привабливою ціною. Вибирайте мікси від Adalyaи насолоджуйтеся оригінальними та вишуканими смаками під час розслаблюючих покуров. На сайті Tabakka.com.ua ви знайдете величезну кількість тютюну для кальяну!