Starbuzz Vintage (Старбаз Вінтаж)

Старбаз Вінтаж (Starbuzz Vintage – - традиційні рецепти і свіжий погляд

Тютюн для кальяну серії Starbuzz Vintage-це окрема лінійка від американського виробника, яка має трохи вищу фортецю, в порівнянні з оригінальними смаками від Старбаз. Лінійка Вінтаж може похвалитися оригінальною рецептурою. В якості основи береться чорний тютюновий лист, що пройшов процес висушування, який потім вимочується в чорної патоки, з додаванням натурального меду і ароматизаторів. За рахунок цього, мікси мають високу насиченістю і димністю. Також, виробник заявляє, що в якості основи для ароматизаторв використовуються натуральні спеції, а також екстракти квітів і плодів тропічних фруктів.

Короткий огляд тютюну Starbuzz Vintage

Суміш під маркою Старбаз Вінтаж називається саме так частково через особливу упаковки, стилізованої під натуральне дерево. У ній дуже зручно зберігати мікс після відкриття герметичної упаковки. Об'єму 200 грам цілком вистачає як для індивідуальних вечірніх покуров після роботи, так і для закупівлі в кальянний бар чи клуб для міксування і експериментів з різними ароматами.

Свіжий тютюн добре промочен в патоці, так що деякі досвідчені курці вважають за краще злегка віджати, а потім розпушити його перед укладанням у чашу. Це дозволяє домогтися максимального розкриття смаку і отримання густого диму.

Додаткові переваги тютюнових сумішей від цього виробника:

  • високий ступінь очищення, що дає можливість використовувати суміш навіть початківцями кальянщиками практично без підготовки;
  • Герметична упаковка, що дозволяє зберегти аромат міксу при транспортуванні і перед продажем;
  • Висока димність, насиченість і тривалість куріння;
  • досить хороша жаростійкість, що дозволяє використовувати суміш як в традиційному кальяні, так і за допомогою калауда.

Кращі смаки від Starbuzz Vintage Tobacco

На ринку представлено близько 10 різних смаків від Starbuzz Vintage Tobacco. Практично всі вони доступні в нашому інтернет-магазині, де їх можна купити за досить демократичною ціною.

Серед найбільш пам'ятних можна відзначити наступні смаки:

  1. TIRAMISU – знайомий всім аромат вершкового десерту. Ніжний, м'який і в той же самий час підбадьорливий, кавовий, він не залишить байдужим жодного кальянного гурмана;
  2. ORANGE CHOCOLATE-готовий мікс від творців тютюну, який з'єднав в собі кислинку традиційного апельсина і тягучість і солодкість шоколадних смаків і ароматів;
  3. DARK MIST – класичний ожиновий смак, найбільш повно розкривається самостійно. Основна родзинка-відсутність м'яти, на відміну від смаків, предлааемих іншими виробниками;
  4. DARK CARIBBEAN-аромат коли в якому простежується нотка лимона, освіжаюча і надає кислинку і свіжість;
  5. SWEET CIGAR – оригінальний смак від Starbuzz Vintage. Благородний Сигарний дим високої міцності і достатньої глибини не залишить байдужим навіть найвимогливіших цінителів кальянного відпочинку.

На сайті інтернет-магазину Табакка можна обрати ідеальний варіант тютюну для будь-якого курця кальяну. Тут є все, щоб ви отримали справжнє задоволення. Старбаз вінтаж смаки має різні, тому вам є з чого вибирати. Всі вони яскраві, насичені і неймовірні. Звичайно, кожен смак має свої особливості, які ви повинні враховувати при покупці.