Тютюн Starbuzz 250 грам

Тютюн Starbuzz 250 грам – практичність і якість

Тютюн Starbuzz, що випускається в фасовці 250 грам – це відмінне рішення як для початківця любителя кальянних покуров, так і для барів або клубів, де потрібно достатній обсяг суміші для створення міксів.

Оригінальність смаку тютюну Starbuzz 250г

Сьогодні, компанія Starbuzz – це визнаний лідер тютюнової індустрії. Незважаючи на свою порівняно недовгу історію, а також той факт, що до початку 2010-х його неможливо було знайти ніде крім самих США, цей тютюн став чи не зразком якості і насиченості смаку. В кальянних барах він користується досить великим попитом, так що сьогодні в будь-якому місті України Starbuzz 250g купити не складе ніякої праці.

Американський тютюн Starbuzz – преміальність за доступною ціною

В складі тютюнових сумішей від Starbuzz присутні тільки натуральні інгредієнти. Основа-тютюновий лист Вірджинія, дрібно нарізаний для максимального просочення, а в якості сиропу використовується натуральний мед, а також природні ароматизатори. 
Такий набір інгредієнтів відносить цей тютюн до розряду преміальних, так що ціна Старбаз 250 грам буде декілька вище, ніж на аналогічну фасування від інших виробників. Однак цей факт з лишком окупається витонченістю смаку, димністю, приємною солодкістю і тривалістю куріння. 
також варто відзначити його помірну фортецю, у зв'язку з невеликим вмістом і підвищену димність. За рахунок цих факторів, кальян куриться довше і приємніше, так що тютюн від цього бренду можна сміливо рекомендувати навіть новачкам.

Зручна фасовка Starbuzz

Враховуючи той факт, що в каталозі бренду представлено до 100 міксів, то навіть самому вимогливому фанатові кальянного диму буде цікаво поекспериментувати з ароматами і змішати кілька вподобаних смаків. Фасовка Starbuzz 250 грам ідеально підходить для цього процесу. Поставляються в герметичних металевих коробочках, ці тютюн ідеально підходять для міксування, причому як з іншими ароматами лінійки, так і з сумішами від інших брендів.

Герметична металева коробка відмінно підходить для того, щоб тютюн не засыхал, а обсягу 250 грамів цілком вистачить як на експерименти, так і на прості покуры. Причому в цій фасовці можна завжди знайти і звичайні смаки від Starbuzz, і оригінальні фірмові мікси, такі як:

  • Pirates Cave;
  • Blue Mist;
  • Code 69 та інші.

Купити тютюн Старбаз в упаковці 250 грам можна в інтернет-магазині Табакка за привабливою ціною. Замовляйте вподобаний мікс прямо зараз і насолоджуйтеся оригінальними ароматами вже сьогодні.