Тютюн Starbuzz (Старбаз)

Тютюн Старбаз (Starbuzz) – Преміальний смак і якість

Серед тютюнів для кальяну особняком стоять американські бренди. Великий вибір виробників з американського континенту обумовлений тим, що саме в Штатах, значно раніше, ніж на європейському континенті стало дуже популярним видом дозвілля розпалювання ароматного диму. У свою чергу, деякі ентузіасти вирішили налагодити виробництво автентичного американського тютюну, а не користуватися імпортними привізними видами, які імпортувалися переважно з країн Близького Сходу. Так зародилися основні гравці американського кальянного ринку. Серед цих піонерів була молода компанія Starbuzz, яка всього за кілька років пройшла шлях від локального виробника до постачальника якісного тютюну преміального сегмента практично в усі куточки земної кулі.

Сьогодні, тютюн Starbuzz купити в Україні можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині і цим активно користуються як любителі кальянного дозвілля, так і клуби, в яких попит на старбаз завжди високий незалежно від сезону.

Переваги та особливості Starbuzz

Перш за все, варто відзначити, що в якості вихідної сировини для кальянних сумішей береться тільки добірний лист Вірджинії Голден-поширеного сорту тютюну в Штатах. При цьому, на етапі виробництва проходить дуже ретельне очищення від твердих фракцій і домішок, залишаючи тільки подрібнені соковиті листя.
надалі, для створення унікальних міксів, використовуються сиропи і просочення американського виробництва, в основі яких лежать тільки натуральні компоненти:

  • Мед;
  • Гліцерин;
  • Екстракти квітів і фруктів;
  • Фірмові інгредієнти від виробника.

Окремою особливістю тютюну можна вважати підвищену концентрацію гліцерину в просоченні, завдяки якому мікси старбаз можуть похвалитися дуже густою димністю.

смаки Starbuzz і різноманітність ароматів

Сьогодні тютюн Старбаз купити можна самих різних смаків, благо, палітра ароматів у бренда дуже широка і охоплює весь спектр затребуваних напрямків, починаючи від кислуватих і освіжаючих, закінчуючи важкими солодкими, кавовими смаками або специфічними ароматами спецій та прянощів, характерних тільки для оригінальних видів тютюну від цього бренду.

Найбільш популярні мікси від Старбаз:

  • Pirates Cave – легкий аромат свіжого лайма і освіжаючих цитрусових;
  • Blue Mist – один з найзнаменитіших смаків – солодка чорниця з ментолом;
  • Lebanese Bomb Shell-оригінальний смак від Starbuzz-відрізняється насиченим запахом ялинових гілок і ялиці в поєднанні з легкістю смаку і великою димністю;
  • U. F. O – цікавий аромат, що поєднує смак вершків і запах цитрусових плодів;
  • Flower Power – найбільш «квітковий» запах лінійки.

Це далеко не всі представлені на ринку моделі. Сьогодні, в лінійці налічується більше 100 видів сумішей, при цьому, ціна тютюну Starbuzz вважається досить демократичною, незважаючи на наявність більш дешевих табаков на ринку.

Тютюн для кальяну Starbuzz – оптимальна міцність і насиченість

Ще однією відмінною особливістю сумішей від Старбаз можна назвати помірну фортеця. Це є результатом ніжної обробки і ретельного просочення виварених листя Вірджинії. Проте варто відзначити, що тютюн від Starbuzz не надто жаростійкі, тому при їх розкурюванні можна класти менше вугілля, а також бажано стежити за тим, щоб суміш не подгорала під час куріння.

Тютюн для кальяну Starbuzz також може похвалитися дуже зручною упаковкою. Фасується суміш в металеву закриту баночку круглої форми, в якій надалі дуже зручно зберігати мікс після того, як розпакував герметичну упаковку. Цим, в основному, відрізняються тютюн американського виробництва, так як більшість брендів з Близького Сходу упаковують свою продукцію в звичайний картон і герметичний пластиковий пакет, в якому суміш швидше сохне. 
Придбати тютюн Starbuzz можна прямо зараз. Досить вибрати вподобаний мікс, Кількість (100 або 250 грам) і купити його в інтернет-магазині. Замовлення буде доставлено за вказаною адресою в найкоротші терміни.