Тютюн Social Smoke 100 грам

Social Smoke 100 грам

Social Smoke – це американська тютюнова марка, яка швидко завойовує популярність в українській кальянной середовищі. Висока якість, прийнятна ціна і відмінні курильні характеристики – все це робить тютюн від Social Smoke одними з найбільш затребуваних на ринку і все більша кількість кальянних барів і клубів має в своєму асортименті смаки від цього бренду.

Одна з форм фасування цього Social Smoke 100 грам. Це ідеальне кількість суміші, щоб насолоджуватися якісними покурами обраного тютюну, а також поекспериментувати, міксуючи його з іншими ароматами і брендами.

Особливості тютюну Social Smoke 100 gramm

Американські тютюн, в основній масі, можуть похвалитися високою якістю і натуральним походженням ароматизаторів. Найчастіше, в якості основи для сиропу використовується натуральний мед. Завдяки йому, дим не гірчить, легко куриться, а суміш в чаші не пригорає. Зручна і практична фасовка Social Smoke 100 gramm дозволяє зберігати тютюн значно довше, за рахунок герметичної кришки, так що можна з легкістю придбати цей тютюн з розрахунком, що палити можна довго і паралельно дегустувати нові смаки.

Кальян від цієї марки ще називають «вбивцею Starbuzz», так як в самих Штатах і в інших країнах ці бренди конкурують. Однак за рахунок більш натуральних інгредієнтів, Social Smoke при палінні не віддає деякої "химозностью", яка характерна для деяких міксів від Старбазз. 
Також варто відзначити, що тютюн Social Smoke 100 грам дуже легкий, за рахунок низького вмісту нікотину. Його фортеця ідеально підійде новачкам, а різноманітність смаків і наявність великої кількості вдалих сумішей дадуть можливість в повному обсязі познайомитися з цим тютюном.

Грамотний вибір Social Smoke

Сьогодні, тютюн Social Smoke 100 грам можна придбати в інтернет-магазині Табакка. На вибір представлено багато міксів, які не залишать байдужими навіть найвибагливішого курця.