Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Класичний тютюн Нахла

Єгипетська фірма Нахла існує на ринку тютюну вже більше ста років. Її типові аромати знайомі будь-якому курцеві зі стажем. Новачкам, перед тим, як купувати нові «екстравагантні» смаки, варто спершу ознайомитися з класикою, для того, щоб зрозуміти для себе: а які ж запахи дійсно мої?

Продається тютюн у двох видах упаковок: по 50 і по 250 грам. Якщо ви знаєте його смак — вигідніше купувати великі коробки, якщо тільки пробуєте — беріть маленькі. У разі, якщо аромат вам не підійде, спробуєте його міксонути з іншим тютюном. Часто той запах, який не подобається як основний, приємно обволікає душу в якості нотки. Тільки треба уявляти собі, що ми заважаємо. Так, до яблуку підійде більшість запахів, а ось до дині, як до більш різкого і своєрідному, відбір буде більш суворий, самостійно краще не намагатися, хіба що змішати його з максимально нейтральним.

Фішкою лінії є аромат «Подвійне яблуко», кислуватий присмак з ноткою анісу мало кому не подобається. Якщо ви раптом опинилися серед такого меншини, додайте корицю або фісташки. Інтенсивні смаки таких міксів допоможуть опинитися вам в райському саду позитивних емоцій.

«Полуниця» - у  Nakhla дуже ніжна. До речі, завдяки цьому, диню з нею змішати цілком має сенс.

«Абрикос» має теж легким фруктовим присмаком, однак, він не стає менш насиченим з часом. Як поєднувати оксамитової смаку з його постійністю — секрет компанії, про який мріють дізнатися багато інших.

Для любителів більш гострих відчуттів підійде «Апельсин». Він більш соковитий і густий, але знову-таки, зберігається таким до кінця. Мало того, апельсин — підбадьорливий плід. Тому його аромат варто вдихати перед танцями або активної вночі. Якщо ж вам треба розслабитися, краще вибрати що-небудь легше, або змішати з тютюном Adalya.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти