Тютюн Amazing Tobacco

Тютюн Amazing: крута новинка на кальянному ринку

Сьогодні насолодитися ароматним кальяном можна не тільки в хороших закладах міста, а й організувати димну вечірку для найближчих друзів вдома. Наскільки вона буде вдалою залежить від вибору тютюну. Серед величезного вибору, який в даний час представлений на кальянному ринку, належить знайти найбільш підходящий варіант. Ми пропонуємо зупинити свій вибір на Amazing Tobacco.

Виробництво тютюну Емейзінг

Список елітних ароматів не так давно поповнив дивовижний тютюн з Йорданії Amazing, що в перекладі означає «дивний». Оригінальну назву продукт отримав не випадково. Виробникові вдалося створити ідеальний тютюн для кальяну, в якому гармонійно поєднуються аромат, димність і вологість. В результаті вийшов «дивовижний» досконалий продукт з різноманітною палітрою смаків, що зробило його одним з лідерів в області куріння кальяну.

Серед наших споживачів Amazing Tobacco швидко завоював популярність. Виготовляється він на сучасному обладнанні з застосуванням останніх технологій обробки сировини. У його складі відсутні хімічні речовини і барвники, завдяки чому яскраво виражений натуральний смак. Куриться він довго і легко, створює рівномірний дим, який своїм ароматом наповнює приміщення на протязі всього покуру.

Купити тютюн Amazing можна розфасованим по 250 грам. Добре продумана герметична упаковка захищає суміш від висихання. Насичений аромат відчутний при розкритті баночки, смак повністю відповідає опису і розкривається при першому затягуванні. Листя тютюну акуратно нарізані і досить добре вимочині, тому із забиванням кальяну труднощів не виникає.

Аромати тютюну Емейзінг

Різноманітність смаків дають можливість вибрати тютюн Amazing виходячи з власних уподобань. Він приємно дивує навіть справжніх цінителів кальяну, оскільки відрізняється:

  • неймовірним насиченим смаком;
  • натуральністю;
  • тривалим куріння зі збереженням первинного смаку.

Серед найбільш поширених смаків можна виділити:

  • HappyMelon - незвичайний смак, насичений ароматом соковитої дині;
  • IceApple - смак стиглого яблука з приємними охолоджуючими нотками вважається класичним варіантом, який пропонують практично всі виробники;
  • Gangnam - неповторний чорничний мікс залишає незабутні відчуття;
  • CitrusFruit Mint - спеціально для любителів цитрусового смаку, в якому присутні охолоджуючі нотки м'яти.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до наших консультантів. Вони допоможуть зробити правильний вибір і оформити замовлення на тютюн Amazing.