Тютюн Afzal

Тютюн для кальяну Afzal (Афзал) – східна пікантність і високу якість

Індійські виробники на українському ринку кальянних приладдя представлені досить слабо. Справа в тому, що основна частка ринку за останні кілька років поділена між турецькими, єгипетськими, йорданськими, американськими та німецькими фірмами. Однак в останні пару років на ринку виникає великий попит на екзотику, який задовольняють індійські виробники і зокрема – Afzal Tobacco, який випускається компанією Sopariwala Exports.

Основні переваги табаков від Afzal (Афзал)

Широке поширення тютюн від цього індійського виробника отримав буквально за останні кілька років, і якщо сьогодні купити тютюн Afzal в Україні можна практично в кожному магазині, то кілька років тому знайти його було досить проблематично. Широку популярність цього тютюну забезпечили його високі смакові якості і ряд переваг, характерних для цього бренду. Серед них виділяють наступні:

 • Досить дрібна і акуратна нарізка тютюнового листа;
 • Наявність в каталозі, як базових смаків, так і оригінальних міксів, характерних тільки для цього виробника;
 • Густий дим і стійкий післясмак, що зберігається після години куріння;
 • Рівномірність горіння тютюну в чаші;
 • Висока тривалість покура, за рахунок ретельної просочення листя;
 • Низька ціна тютюну Afzal і зручна фасовка.

Це далеко не всі переваги тютюну Афзал, однак цього цілком достатньо, щоб віддати перевагу саме цій марці при виборі наступного мікс а розслабляючого покура в дружній обстановці.

Різновид смаків від Afzal (Афзал)

Сьогодні бренд може похвалитися наявністю більш ніж 60 смаків в каталозі. І це не дивно. Широка палітра прянощів і добавок, характерних для індійських виробників, а також благодатний індійський клімат, що сприяє вирощування соковитих і здорових рослин – все це зробило палітру смаків від Афзал однією з найбільш цікавих для любителів димного дозвілля. В інтернет-магазині Табакка можна купити тютюн для кальяну Afzal наступних смаків:

 • Pan Raas – солодкуватий, але при цьому свіжий мікс на основі ментолу і сандалу, який є візитною карткою цього індійського виробника;
 • Orange – цитрусовий аромат з насиченою кислинкою, практично не віддає «химозностью» і при цьому дуже м'який під час куріння;
 • Gingerelle – аромат імбирного елю, який високо оцінять любителі солодких ароматів і насичених тягучих смаків;
 • Ecstasy – вишнево-апельсиновий лікерно освіжаючий мікс, який відмінно освіжає в літню спеку;
 • Watermelon – класичний кавун, який ідеально підходить для створення оригінальних міксів;
 • Bombay Pan Masala – ще один унікальний смак індійського виробника, який поєднує в собі солодкуватий аромат прянощів, освіжаючі спеції і при цьому – в ньому відчуваються нотки трав, які підбирають спеціально для найкращого поєднання з іншими інгредієнтами міксу.

Ці та інші мікси зарекомендували себе на українському ринку. Досвідчені кальянщики з задоволенням вибирають продукцію від Afzalи все частіше ці тютюн можна зустріти в популярних кальянних барах.

Сьогодні, тютюн Афзал купити в Україні можна за низькою ціною в інтернет-магазині Табакка. В каталозі доступно безліч різних тютюну для кальяну, за найпривабливішими цінами на ринку.