(063) 012 - 08 - 19
Тютюн 7days 200 грам

Тютюн 7days 200 грам

Нова якість кальянокуренії – тютюн 7 days 200 грам

Прихильники кальяну в самоті або в компанії оцінять якості тютюну 7 days tabak (коробка 200 грам). Він гармонійно підтримує змістовне проведення часу унікальними смаками і ароматами. Компанія «Світ Тютюну» пропонує недорого зручну фасування тютюнових виробів від німецького виробника.mila

7 days в упаковці 200 г: загальна характеристика

Виробник передбачив різноманіття смакових пристрастей любителів церемонії вдихання кальянной димно-ароматної суміші. У лінійці товарів представлені вишукані різновиди продукції, які включають смаки:

  • Cherry;
  • Cold Cola;
  • Passion On Ice;
  • Melon;
  • Lime;
  • Cold Lady;
  • Blush;
  • Peach Juice та ін.

Товари, представлені в онлайн-каталозі магазину, розширюють горизонти класичного куріння тютюнової продукції. Інновація, народжена в Німеччині, подарувала один з кращих продуктів для викурювання кальяну. Технологічний процес виготовлення дозволяє вже в ході церемонії кальянокуріння яскраво відчути смаки лайма, коли, абрикоса, полуниці, вишні, лимона.

< p style= "text-align: justify;" >Фруктові та ягідні смакові відчуття супроводжують:

  • свіжа прохолода, що межує з фізичним сприйняттям присутності льоду;
  • неймовірно приємний і доречний в букеті аромат тютюнового листя.

Унікальний за рецептурою тютюн для кальяну 7 days, розфасований по 200 грам, широко використовується для реалізації фантазійних міксів. Вироби добре поєднуються між собою, створюючи цікаві індивідуальні букети. Вони допомагають глибоко розслабити нервову систему, спокійно вдаватися до насолоди і споглядання перебігу часу, запахів і звуків.

Переваги покупки 7 days в «Світ Тютюну»

Герметична зручна коробка добре герметизує вміст, не даючи розплескатися ароматам раніше часу. Фасування товарного розмаїття по 0,2 кг забезпечує можливість гарненько розкуштувати кожен смак. Купити в каталозі ексклюзивний тютюн для куріння кальяну 7 days (пачка 200 грам) - легко. Компанія пропонує тільки якісний товар.

Онлайн-консультанти в будь-який час допоможуть в його виборі, швидко приймуть замовлення по телефону або через бланк на сайті. Пропонуються зручні способи оплати покупки. Доставка безкоштовна по метро і з прийнятною вартістю по Києву. Можливий самовивіз. Для постійних покупців передбачені дисконтні знижки. По Україні посилки йдуть «Новою поштою».

Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса наших магазинов Табакка
ул. Крещатик 44, Метро Театральная
ул. Срибнокольская 24, Метро Осокорки
01001 02095 Киев, Украина