Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Тютюн для кальяну

Тютюн до кальяну Київ - види, різноманітність та особливості

Куріння кальяну увійшло в традицію і закріпилося в Україні порівняно недавно. Ще якихось п'ятнадцять років тому, придбати тютюн для кальяну було досить складно, так як його везли спеціально з арабських або європейських країн під замовлення.

Сьогодні, з вибором тютюну в нашій країні особливих проблем немає, і заправка до кальяну продається практично в кожному великому торговому центрі, супермаркеті або в інтернеті. Однак за останні кілька років продукції від різних брендів стало так багато, що недосвідчений або початківець кальянщик, побачивши різні тютюн для кальяну може зробити неправильний вибір, купивши абсолютно не те, що він хотів. Тому нижче викладена коротка класифікація видів тютюнів, а також ряд фактів про різні тютюнових сумішах.

Види тютюнової сировини

Сьогодні купити тютюн для кальяну у 95 відсотків випадків – це придбати класичний муассиль, або суміш тютюну з цукровим сиропом. Свою назву муассиль отримав від арабської назви меду, який спочатку використовувався замість патоки, проте в подальшому, настільки дороге і непрактичне сировину замінили сиропом, а назва залишилася.

Тютюн для кальяну від різних брендів мають у складі тютюновий лист одного з чотирьох сортів:

 • Вірджинія;
 • Берлі;
 • Орієнталь;
 • Меріленд.

Вірджинія – легкість смаку

Чотири п'ятих всіх сумішей складаються саме з першого сорту – Золотиста Вірджинія. Цей тютюн для кальяну не дуже міцний, має приємний аромат, а також може похвалитися досить високою жаростійкістю. Більшість відомих брендів, таких як Starbuzz, Fumari, AlFakher і інші виробники легких тютюнів використовують саме його в якості сировини.

Ключовою особливістю Вірджинії також називають сушку димом. За рахунок цього, тютюн для кальяну висихає значно швидше і не втрачає при цьому цукор зі свого складу. Нарізають переважно Вірджинію середньо, не залишаючи великі листя, щоб тютюн був максимально жаростійким.

Берлі – міцність і насиченість

Берлі – другий за популярністю вид сировини. Практично будь-який тютюн для кальяну з домішкою Берлі може похвалитися високою міцністю, а також насиченістю смаку. За рахунок особливостей будови самого тютюнового листа Берлі, він вбирає просочення в кілька разів краще, ніж Вірджинія. Також такі суміші будуть більш терпкими, порівняно з традиційною Вірджинією. 
Сушиться лист Берлі природним шляхом, на повітрі. Це дозволяє тютюну насичуватися ароматом, однак при цьому він втрачає частину своєї жаростійкості, так що при забиванні тютюну містить листя Берлі, необхідно стежити за тим, щоб вугілля не обпалювали суміш. 
Сьогодні можна купити тютюн для кальяну Tangiers, який готують на основі листя сорту Берлі. Його обирають в основному досвідчені кальянщики, які цінують фортеця і насиченість диму ароматом.

Орієнтал – східна класика

Особливістю сорту Орієнтал вважається саме низький вміст нікотину. Також, суміші на основі цієї сировини відрізняються м'якістю і легкістю. 
Орієнтал в якості основи для суміші характерний для єгипетського чи турецького виробництва, так як цей вид тютюну виростає саме в цих двох країнах. Найбільш відомий бренд, що використовує саме цей сорт – Nakhla, так що купити кальянний тютюн з листом Орієнтал в якості основи можна прямо зараз на нашому сайті.

Меріленд – простота та універсальність

Сьогодні, придбати тютюн для кальяну у місті Київ з листя Меріленд досить проблематично. В основному, ця сировина використовується як добавка до вже існуючих міксів, а також при створенні оригінальних смаків. Цей лист не має яскраво виражений смак, проте вважається досить легким, порівняно з Берлі. При цьому, він також добре вбирає просочення, насичуючись ароматом і віддаючи його в процесі куріння на всі 100 відсотків.

Найкращий тютюн для кальяну

Це питання ставить собі кожен кальянокурець початківець. Наш магазин допоможе вам з вибором та порекомендує покладаючись на смакові уподобання клієнтів та власний досвід. Перше, ми працюємо безпосередньо з виробниками і ніколи не поставимо на вітрину те, в чому не впевнені і не пробували самі. Друге, коли вибираєте тютюн, зверніть увагу на рейтинг та відгуки на цей товар. Третє, якщо вам потрібна консультація менеджера, і ви довіряєте нам, подивіться на список найпопулярніших виробників, які давно завоювали серця наших клієнтів:

 1. Jibiar – найвідоміший турецький бренд за доступною ціною. Має кращу смакопередачу, насиченість та димність. Палітра уподобань вже давно перевищила за 100 і з кожним роком збільшується.
 2. 420 – лідер серед міцних українських тютюнів. Має середню ціну, яка є абсолютно виправданою. Компанія не стоїть на місці та випускає вже лінійки легкої та високої міцності.
 3. Milano – популярний преміальний німецький бренд із завищеною ціною та якістю продукту кращого ґатунку. Зі всіх європейських брендів цей можна сміливо назвати найкращим.
 4. Serbetli – займає друге місце за популярністю серед турецьких брендів. Втратив першу позицію з 2019 року, коли на ринок вийшов “Джибіар”, але, як і раніше, залишається улебленим завдяки своїй невисокій вартості та загальнодоступності.
 5. Adalya – гідний товар, що завоював популярність завдяки унікальності смаків, яких більше ніде не зустрінете. Димність та смакопередача на гідному рівні, а ось ціна приємна і дозволяє цьому продукту залишатися в ТОПах з продажу.
 6. Tangiers – закриває рейтинг популярності американський виробник, чий тютюн дуже важкої міцності. Ніхто так і не зміг розкрити секрети виробництва та повторити його формулу. Продукт з високим прайсом через абсолютно ручне виробництво, його часто важко знайти і наявність смаків мінімальна.

Тютюн до кальяну: величезний вибір в інтернет-магазині Табакка

Сьогодні купити тютюн для кальяну в Києві з будь-якими смаками від відомих брендів можна в інтернет-магазині Табакка за найпривабливішими цінами з доставкою по всіх містах України: Харків, Дніпро, Одеса. Досить зайти на сайт, відкрити каталог і вибрати бренд і аромат. Смачний дим, розслаблююча атмосфера і приємна компанія – це відмінний спосіб відпочити від суєти і відновити сили.

Часті питання про Тютюн

Що таке тютюн для кальяну?

Тютюн для кальяну – це спеціальна курильна суміш, яка використовується для заправки кальяну. Виготовляється вона з тютюнового листя з додаванням патоки та ароматизаторів.

Чим відрізняється тютюн для кальяну?

Тютюн для кальяну відрізняються між собою в першу чергу міцністю та якістю використовуваного тютюнового листя. Також курильна суміш може мати різний ступінь димності, жаростійкості та смакове рішення.

Як зробити кальян міцним?

Щоб при курінні кальяну відчувати насичену міцність спочатку рекомендується вибрати відповідний тютюн. Якщо ви вже застосовуєте суміш із високою міцністю, тоді скористайтеся способом забивання чаші під назвою “оверпак”.

Що входить до складу заправки для кальяну?

Заправка для кальяну, як правило, складається з таких компонентів: тютюнове листя, патока, ароматизатори, гліцерин та консерванти.

Де купити ⭐ найякісніший тютюн для кальяну ⭐?

Найякісні курильні суміші від найкращих світових виробників ви можете придбати в інтернет-магазині тютюну та аксесуарів для кальяну ⭐ Tabakka.com.ua ⭐

 Оригінальна продукція Не продаємо підробки
 Швидка доставка У день замовлення
 Великий вибір Все в наявності
 Бонуси та знижки Акції щодня
Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти