Тютюн для кальяну в Олександрії

Тютюн для кальяну високої якості дозволяє отримати справжнє задоволення від процесу куріння. Оригінальна сировина, яка використовується кращими брендами в виробництві продукції, істотно зменшує шкоду від подібного способу проведення дозвілля. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір кальяну заправок в Олександрії, які зможуть задовольнити смак будь-якого курця.

Вибір брендового тютюну для кальяну в Олександрії

До вибору тютюнової продукції слід підходить багатогранно, з огляду на одночасно кілька критеріїв. Заправка для кальяну повинна відповідати вимогам за міцністю, димності, жаростійкості. Вона повинна мати відповідний смак і забезпечувати тривалий сеанс куріння.

Інтернет-магазин «Tabakka» пропонує виключно брендовий продукт різної міцності. Купити тютюн для кальяну в Олександрії у нас можна оптом таких виробників:

 • Міцний - Tangiers, Darkside, Nirvana, Adalya Black;
 • Середньої міцності - DarkSide Soft, Nakhla;
 • Легкі - Fumari, Al Fakher, Adalya, Serbetli.

На все, представлені в каталозі заправки для кальяну, у нас вигідна ціна. На великий опт надаємо знижки, про які завжди можна дізнатися у наших менеджерів.

Який замовити тютюн для кальяну в Олександрії

Заправка для кальяну виробляється з основного компонента - тютюнового аркуша. Багато виробників роблять свою. Продукцію з так званого бленда - або суміші декількох сортів тютюну. За рахунок компоновки смакових відчуттів, в результаті виходить оригінальний і унікальний продукт, не схожий на інші.

В основному для виробництва тютюну для кальяну використовують сорти Берлі, Вірджинію і Орієнтал.

 • Тютюн для кальяну Берлі - головним чином вирощується в Сполучених Штатах. Він має виразне тютюновим присмаком і темним кольором. Також його характеризує більш висока міцність. Дане сировину переважно використовують в приготуванні заправок переважно американські лейбли.
 • Тютюн сорту Вірджинія - це світлий лист з золотистим відтінком. Його застосовують при виготовленні жаростійкого, димного продукту середньої і низької міцності. Для зменшення вмісту нікотину лист добре вимивають.
 • Тютюн для кальяну з сорту Орієнтал за своїми якостями має велику схожість з Вірджинією. Його основна відмінність - в більш виразному тютюновому ароматі. За смаковими якостями є середнім між Берлі і легкої Вірджинією.

Заправки для кальяну, в яких використовуються перераховані сорти як в соло, так і їх бленди, є в наявності в нашому інтернет-магазині. Вибравши кращий сорт вам залишиться тільки підібрати оптимальний смак тютюну, виходячи з особистих переваг.

Тютюн для кальяну з доставкою в Олександрію

Купити тютюн для кальяну за низькою ціною в Олександрії ви завжди можете в інтернет-магазині «Табакко». У нас завжди найкращі пропозиції з можливістю придбати будь-яку кількість товару. Пропонуємо заправки для кальяну:

 • різного фасування (20, 30, 50, 100, 250, 500, 1000 грамів);
 • будь-яких бажаних смаків (солодкі, кислі, нейтральні, фруктові, напої, десерти, моно, мікси);
 • з високою жаростійкістю для забивання в дотик і оверпаком;
 • виробництва Німеччина, Єгипет, США, Туреччина, Йорданія та інших країн;
 • міцністю від мінімальної до крутий;
 • з високою димністю.

Абсолютно будь-який тютюн з каталогу можна замовити як оптом, так і в роздріб. В Олександрії здійснюється доставка день замовлення, що дозволяє вам отримати заправку максимально оперативно.