Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Рідина для електронних сигарет

Манго (Mango) – 10 мл

130 грн.

Полуниця (Strawberry) - 10 мл

130 грн.

Електронні сигарети – це завжди одноразові пристрої. Існує велика кількість електронок, які дозволяють дозаправляти картриджі рідиною. Це зручно і практично – немає потреби в покупці нового пристрою, а смаки можна заміксувати самому.

Рідина для підсистем продається в невеликих флаконах, заправити нею картридж не складе труднощів. Достатньо відкрити флакон та наповнити резервуар. Рідини можуть мати різні смаки та аромати, кожен виробник пропонує свою палітру. Сумісність підсистем з рідинами часто вказана виробником.

Що входить до складу заправки для підсистеми

Заправка для подів складається з двох основних компонентів. Це:

 • гліцерин, який забезпечує смачну, м'яку та димну пару;
 • пропіленгліколь, що служить розчинником ароматизаторів та нікотину.

Співвідношення цих складових у підсистемі може бути різним. Найпопулярнішою вважається пропорція 70/30, де гліцерин становить 70%, а пропіленгліколь, відповідно, 30%. Таке поєднання забезпечить яскравий смак, високу димність та приємні відчуття під час вейпінгу.

Крім двох основних компонентів, рідина для підсистем може містити:

 1. Дистильовану воду, яка підвищує плинність суміші та знижує температуру нагріву;
 2. Нікотин для відчуття удару по горлі;
 3. Ароматизатор, що забезпечує смак рідини, а отже, і сигарети.

Що вибрати: самозаміс або готову рідину

Часто вейпери, перепробувавши різні смаки готової курильної рідини для електронних сигарет і не знайшовши варіанта, який повністю задовольняв би їх смакові уподобання, починають експериментувати з самозамісом. Для цього потрібно лише придбати готову базу з потрібним співвідношенням пропіленгліколю та гліцерину, з нікотином або без, а також кілька ароматизаторів для експериментів зі смаком.

Купити рідину для електронних сигарет, готову до вживання, або зайнятися самозамісом, вирішуйте самі, враховуючи переваги та недоліки кожного з варіантів. До переваг готової жижі для ПОД-систем і вейпів іншого типу слід віднести:

 1. простоту використання - таку рідину потрібно тільки заправити у вейп і можна відразу починати парити, на відміну від замішаної самостійно, яку потрібно наполягати протягом 1-4 тижнів;
 2. яскравий смак преміальної якості, повторити який за самозамісу досить складно;
 3. абсолютну безпеку, оскільки жижа готується у лабораторних умовах;
 4. величезний асортимент готових смаків та ароматів.

Основний недолік готової жижі для електронних сигарет – більш висока вартість, порівняно з приготовленою самостійно.

До переваг самозамісу, крім економії грошей, можна віднести можливість розробити свій унікальний рецепт. Але для цього потрібен вільний час та натхнення. Якщо Ви все ж таки вирішили купити готову рідину для заправки електронних цигарок, замовити її за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині «Табакка».

Як вибрати рідину для електронних сигарет?

Вибір рідини для пода залежить від багатьох факторів: бажаної міцності, співвідношення основних компонентів – гліцерину та пропіленгліколю, смаку. Міцність – один із основних чинників. Якщо вона буде високою, ви відчуєте ТХ або сильний удар по горлу. Низька міцність не дасть вам відчуття «накура» і теж не принесе задоволення від паріння. Міцність одноразки досягається різними шляхами: використанням нікотину чи сольового розчину з його основі. Перший тип може мати міцність до 18 мг на 1 мл, другий – до 65 мг на 1 мл. Оптимальною є міцність від 25 до 50 мг/мл сольового розчину нікотину.

Різне співвідношення компонентів подарує різний ефект. Якщо важлива густа і щільна пара, гліцерину має бути більше. Якщо головна мета – яскравий та насичений аромат, варто вибирати у складі більшу кількість пропіленгліколю. Існує і оптимальний вміст компонентів – 50%/50%. Аромат пари - справа дуже тонка і особиста, його вибирають тільки виходячи зі смакових уподобань.

Кращий смак жижі

Рідини для підсистем можуть бути солодкими, десертними, фруктовими або прохолодними та освіжаючими. Це можуть бути складні мікси з декількох компонентів або соло аромати, де переважає один-єдиний смак. Вибрати аромат – завдання не з легких, але воно повністю лягає на плечі вейпера.

Сучасні картриджі для Poda можуть мати смак напоїв, кондитерських виробів, фруктів, морозива чи жуйки. Багато з них відрізняються яскравими поєднаннями: солодкого з кислим або пряного з освіжаючим.

Де придбати рідину для вейпінгу?

У нашому магазині Табакка можно купити з доставкою рідини для Подів у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові можна вже сьогодні. Ми пропонуємо якісні та оригінальні заправки для електронок від прямих постачальників. Гарантія якості та швидке обслуговування – наші безперечні пріоритети.

Замовляйте рідини прямо зараз, не відкладаючи потім. Вибирайте різні уподобання, міксуйте аромати, пробуйте нові співвідношення. Ми опрацюємо ваше замовлення в найкоротший час і доставимо його за вказаною адресою. Ви будете приємно вражені високим рівнем сервісу та якістю товарів.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти