Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

ПОД система (багаторазова електронна сигарета)

Сьогодні все більше людей відмовляється від куріння звичайних цигарок. У такій ситуації на заміну приходить POD система, яка має велику кількість переваг.

Що таке пристрій, знають практично всі вейпери і не тільки. POD системи практичні, зручні і що важливо нерідко економніше у використанні. Крім того, від них не залишається неприємного запаху.

Що таке Под системи?

Поняття підсистеми або підвейпу передбачає особливий тип електронних сигарет, у яких відсутній атомайзер, але присутній так званий під. Підсистема – це невелика конструкція, яка складається з картриджа та акумуляторної батареї. Картридж у ній виконує відразу кілька функцій – це випарна камера з нагрівальними елементами, і резервуар для рідини.

Паріння за допомогою підсистеми багато в чому нагадує звичне куріння. Справа в тому, що потужність пода нижче, тому він відрізняється досить високою міцністю та низькою кількістю пари. Ще вони компактні та зручні. Їм все частіше віддають перевагу ті, хто зважився змінити сигарети на електронні пристрої.

Поди нерідко називають сольовими вейпами, так як рідина всередині вироблена на основі сольового нікотину. Вона готується шляхом змішування чистого нікотину та солей, в результаті чого виходить розчин, що має високу міцність. Переваги використання сольового нікотину очевидні: він дарує вейперу почуття «накура» та діє на організм м'якше порівняно з використанням чистого нікотину у складі.

Поди та їх переваги

Порівняно з іншими електронками поди мають чимало переваг. Вони відрізняються:

 1. Невисока вартість та економність використання – щоб вгамувати потребу в курінні потрібно зовсім небагато рідини. До того ж вона довше виводиться з організму, дарує тривале почуття «накура» та економна у використанні.
 2. Компактністю та мобільністю. Ці пристрої легко помістяться у кишені чи сумці.
 3. Простота використання. Найчастіше на корпусі подів немає кнопок чи інших елементів активації пристрою. Достатньо затягнутися і підсистема включитися автоматично.
 4. Відсутність неприємного запаху. Однією з головних переваг подів є відсутність запаху, як після звичайних цигарок. Смаки рідини можуть бути різними, і всі вони залишають приємний післясмак.
 5. Широким асортиментом ароматів. Рідини для подів можуть бути солодкими, пряними, кислими, освіжаючими і навіть гіркими. Є як соло смаки, і мікси.

Чому ПОД-система настільки популярна

POD-система має великий попит на ринку вейпінгу, оскільки вона:

 • безпечніше для парника та оточуючих, ніж звичайна сигарета. Пара, що генерується подом, не містить шкідливих речовин, які присутні в тютюновому димі;
 • не виділяє так багато густої пари, як потужніша багаторазова електронна сигарета з атомайзером, що створює менше незручностей оточуючим;
 • дарує вейперу тугу міцну затяжку, подібну до куріння звичайних сигарет;
 • використовує тільки рідини на основі сольового нікотину, які вгамовують нікотиновий голод швидко, всього за 3-4 затяжки;
 • має просту конструкцію та не вимагає особливого обслуговування із заміною койлів та інших розхідників.

Крім того, поди купити в Україні набагато вигідніше, ніж щодня купувати звичайні цигарки.

Як користуватися ПОД-системами

Багаторазова ПОД-система продається з порожнім картриджем і перед початком користування його потрібно заправити:

 1. витягнути картридж із батарейного блоку;
 2. відкрити заглушку;
 3. залити жижу, вставивши носик флакона в отвір картриджа;
 4. закрити заглушку та відставити картридж на 10-15 хвилин;
 5. вставити картридж у батарейний блок.

Активація багаторазової ПОД-системи із заправкою відбувається так само, як і одноразки, автоматично від першої затяжки.

Як правильно вибрати Pod систему?

Вибір систем залежить від багатьох факторів. Вони відрізняються виробником, розміром, можливістю заряджати акумулятор або заправляти картридж. В основному поди вибирають виходячи з їхньої можливості самостійно заправляти резервуар.

 • Род системи одноразові або закритого типу - це пристрої, дозаправити які самостійно не вийде. Вони розраховані на певну кількість затяжок - від 300 до 6000 і не передбачають їх використання після закінчення рідини в резервуарі. Зразки з великою кількістю тяг часто мають можливість підзарядки акумулятора.
 • Рod система багаторазова або відкритого типу – це гаджет, що дозволяє дозаправляти картридж самостійно. Завдяки цьому після закінчення рідини в резервуарі він наповнюється новою і продовжує працювати. Переваги цього в економності та можливості самостійно приготувати рідину для заправки, змішавши різні їх види. Такі пристрої також передбачають заряджання акумулятора. У комплект до них нерідко йде кабель. Заряджати пристрої потрібно кожні 2-3 дні, однієї заправки вистачає приблизно 7-10 днів. Також при виборі підсистем звертайте увагу на смакову палітру та міцність гаджета.

Де придбати Pod системи?

Сьогодні купити podсистему у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові можна у нашому магазині – Табакка. Ми швидко оформляємо замовлення та доставляємо за вказаною адресою обраною транспортною компанією. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від прямих постачальників. Кожна підсистема, щоб купити, має сертифікат якості. Не відкладайте покупку на потім, замовляйте поди прямо зараз за найкращою ціною.

Відповіді на питання, що часто ставляться:
Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти