Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

ELF BAR одноразки

Манго (Mango) - 1500 тяг

270 грн.

Одноразові електронні сигарети Ельф Бар (ELF BAR)

Електронні сигарети (одноразки) ELF BAR (Ельф Бар) – це портативні пристрої, які дозволяють будь-якої миті насолодитися бездимним курінням. У компактних пристосуваннях передбачено вбудований незнімний бак із фірмовою рідиною для вейпу. Використання кращих ароматизаторів дає можливість відкрити для себе нові смаки, смакуючи їх у бульбах пару безпечного вейпінгу.

Особливості та різновиди портативних одноразових випарників ELF BAR

ПОД-системи (одноразки) ELF BAR - це пристрої для вейпінгу невеликих розмірів. Їх зручно тримати в руці, розміщувати у сумці, кишені, рюкзаку. Усередині стильного корпусу виробник розмістив бак із рідиною, ємний елемент живлення та систему випаровування.

Зручність такого пристрою полягає у відсутності необхідності проведення підготовки та обслуговування. Все, що потрібно для роботи, дістати прилад і почати парити шляхом простої тяги через мундштук. Сучасна модернізована система розігріву койла від затягування робить одноразові ПОД-системи Ельф Бар простими та безпечними в експлуатації. Безкнопковий механізм виключає випадкове спрацювання пристрою під час зберігання. Так досягається відсутність перегорання вати та койла, немає ризику утворення пожежі під час перенесення.

Одноразова електронна сигарета ELF BAR має нерозбірний корпус. Його конструкція продумана до дрібниць, що виключає варіант протікання, як це буває з багаторазовими атомайзерами. Рідина подається при затягуванні порційно, щоб забезпечити необхідну кількість пари при зробленій тязі. Ви отримуєте багато диму без попадання надлишок складу в ротову порожнину або відчуття гару від перегорання вати.

До особливостей, які має одноразовий вейп від виробника Ельф Бар відноситься наявність у продажу різних моделей для будь-яких парильників. Вони відрізняються параметрами місткості бака, ємністю батареї та смаковими якостями. Купити такі девайси можна кількох типів за тривалістю паріння:

  1. Серія стандарту. Недорогі одноразові портативні випарники ELF BAR. Вони розраховані на вчинення користувачем від 800 тяг. У комплектації таких моделей одноразово передбачений бак, об'ємом 3,2 мл. Як елемент живлення - незаряджуваний батарей на 550 мА * год.
  2. Люксова серія. Дані модифікації розраховані максимально тривалий вейпіннг. Їхня тестова тривалість роботи вказує на можливість здійснення не менше 1500 тяг. Прилад комплектується містким баком на 4,8мл. Для забезпечення якісного розжарювання випарника моделі комплектуються батареями на 850 мА*ч.

Продаж одноразових електронних сигарет Ельф Бар

Купити одноразові електронні сигарети ELF BAR в Україні пропонуємо в нашому інтернет-магазині. Продукція є на 100% оригінальною. Моделі одноразових приладів для вейпу представлені у великій кількості смаків. Є в наявності моносмаки фруктів, екзотичних плодів, напоїв, десертів. Також у нас великий асортимент е-сигарет із міксовими смаковими ароматиками, серед яких ви зможете підібрати оптимальний варіант для себе.

Компанія Ельф Бар випускає ПОД-системи, які заправлені рідинами для паріння з різним нікотиновим вмістом. У нас можна замовити пристрої з:

  • помірною міцністю. У таких моделях використовується заправна рідина із вмістом 2% нікотину. Міцність забезпечує достатнє, не надто інтенсивне відчуття вдиху пари при затягуванні.
  • висока міцність. Ці одноразові вейпи розраховані на любителів міцніших відчуттів при вдиханні пари. У складі рідини міститься 5% нікотину. Він робить процес інтенсивнішим.

Абсолютно всі моделі одноразових портативних вейпів від бренду ELF BAR у нас можна придбати за вигідною ціною як оптом, так і в роздріб. На продукцію надаємо гарантію. Замовлення доставляються по Києву кур'єром або Україною поштовою компанією за адресою або у відділення вашого міста. Також пропонуємо відвідати наші офіційні магазини у Києві для покупки відповідних товарів.

У разі виникнення запитань та для отримання консультацій щодо вибору портативних одноразових POD-систем ELF BAR ви можете звернутися до нас за телефоном. Професійні фахівці допоможуть зробити правильний вибір, оформити продукцію, приймуть замовлення максимально швидко зручно для вас.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти