Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Сигарети одноразки (POD системи)

Манго (Mango) - 1500 тяг

270 грн.

Ринок пристроїв для втамування спраги нікотину постійно змінюється. Якщо раніше були популярні вейпи та електронні сигарети, то у 2022 році безальтернативний лідер продажів - одноразки. POD-системи - це пристрої, які не обладнані акумулятором для підзарядки та картриджами для заправки. Принцип роботи таких пристроїв ідентичний багаторазовим електронним сигаретам, в основі якого лежить спеціальний розчин, що складається з нікотину, гліцерину, пропіленгліколю та ароматизаторів. Шляхом випаровування речовини утворюються насичені клуби диму. 

Одноразова електронна сигарета - компактний і простий пристрій. Її можна носити у звичайній сумочці або навіть кишені. Активація здійснюється за допомогою спеціального датчика затяжки. На корпусі немає зайвих кнопок. Усередині пристрою знаходиться батарея відносно невеликої ємності. Одноразові електронки коштують відносно недорого, оскільки виробляються з доступної сировини.

Одноразові ПОД-системи: переваги, недоліки та особливості

Багато хто хоче купити одноразові через їхню безпеку для здоров'я людини. У таких пристроях використовується сольовий нікотин - синтетична речовина швидко засвоюється організмом, чого не можна сказати про алкалоїд (натуральний нікотин). Поди були винайдені в США на тлі збільшення серед курців серцево-легеневих захворювань.

3-5 затяжок буде достатньо для втамування нікотинової залежності. Одноразові вейпи дають змогу зробити це без нанесення шкоди своєму організму. Після куріння одноразової вейпа в горлі відсутнє першіння. Це дійсно безпечна альтернатива класичним тютюновим виробам. 

Електронний одноразовий POD - це пристрій, який поєднує в собі різноманітні смаки і нікотинову міцність звичайних сигарет. В основі цього пристосування закладено принцип роботи стандартної "електронки". Пристрій складається з корпусу, в якому розташований елемент живлення, нагрівальний елемент і колба з рідиною. Під час затяжки пристрій починає розігрівати рідину - вона, випаровуючись, потрапляє в отвір мундштука для затяжки.

Переваги одноразових електронних сигарет перед традиційними істотні:

 • пристрій має компактні габарити, що дають змогу комфортно утримувати корпус у руці та використовувати його максимально просто;
 • рідина для заправки має високу якість - у її складі тільки високоочищені компоненти;
 • найкращі ароматизатори з ретельно підібраною рецептурою гарантують неперевершену смакопередачу до випаровування останньої краплі;
 • продумана конструкція корпусу одноразки не дає змоги рідині витікати як у процесі застосування, так і під час зберігання або транспортування;
 • відсутня необхідність обслуговувати пристрій, чистити і стежити за станом батареї. Також немає необхідності регулярно заправляти бак рідиною - потрібно просто випарувати наявну кількість заправленого складу і викинути прилад;
 • одноразові е-сигарети розраховані на досить тривалу експлуатацію, тому одного такого елемента вам буде достатньо для кількох сеансів паріння. Максимальний термін експлуатації розраховується для кожного пристрою по-різному і вимірюється в затяжках.

Сигарети-одноразки мають і недоліки: незалежно від кількості затяжок, ПОД досить швидко втрачає насиченість смаку, знижується кількість диму. Цей мінус більше характерний для бюджетних моделей. Ремонт пристрою неможливий. Гарантія перестає діяти в момент першої затяжки.

Як правильно використовувати одноразові POD-системи

Перед тим, як купити одноразку в Києві або будь-якому іншому місті України, потрібно розібратися в принципі роботи пристрою. Нічого складного в цьому немає. Потрібно дістати ПОД з упаковки, зірвати наклейки і витягти захисні заглушки. Після цього можна зробити першу затяжку.

Нагрівальний елемент активується автоматично, внаслідок чого буде випаровуватися рідина. Повторна заправка або зарядка такої сигарети не передбачена виробником.

Після використання електронки, потрібно правильно утилізувати пристрій. Літій-іонні акумулятори забруднюють загальне середовище, ґрунтові води, порушують екосистему природи. Тому POD-системи одноразові краще здати в спеціальний пункт переробки для правильної утилізації.

Правила вибору одноразки

До однієї з переваг одноразових приладів належить максимальна простота його вибору під час купівлі. Перед тим, як замовити електронний одноразовий POD, потрібно визначитися з трьома основними характеристиками. До них належать:

 1. Кількість затяжок, на яку розрахований прилад.
 2. Смак рідини, заправленої в одноразовий пристрій.
 3. Нікотиновий вміст складу.

Одноразова ПОД-система комплектується елементом живленням і баком з рідиною, які розраховані на вчинення різної кількості затяжок: стандартно виробники встановлюють у корпус елементи, які дають змогу зробити 800, 1200 і 1500 затяжок із виходом рясної кількості пари. Це один з головних критеріїв, від якого залежить ціна на одноразовий вейп. Варто враховувати, що в характеристиках конкретної моделі вказується середнє значення. Якщо затяжки ви робите невеликі, то термін експлуатації пристрою буде продовжено.

Смакові якості рідин, якими заправляється одноразовий вейп, - багатогранні та представлені в широкому асортименті. Різні бренди випускають продукцію з улюбленими моносмаками, але також можна вибрати і недорого купити електронні вейпи одноразового застосування з міксовими ароматами, унікальними розробками провідних компаній у цій галузі.

POD-система може мати різний вміст нікотину. Любителям безнікотинового паріння пропонуємо електронки з нульовим вмістом цього компонента. Для комфортного вейпа є моделі з рідинами на 2-3%. Для толерантних до нікотину вайперів виробники роблять аксесуари, заправлені рідиною з 6% вмістом нікотину.

Кількість затяжок одноразки

Цей показник варіюється в діапазоні 300-5000 затяжок, визначаючи тривалість експлуатаційного терміну:

 • 300-400 - у пристрої встановлено акумулятор приблизно на 300 мАг, його вистачить на 1-2 дні активного куріння;
 • 800 - ємність батареї вдвічі більша (550-650 мАг). Одноразова пропрацює 3-6 днів;
 • 1300-1500 - найпоширеніші моделі, яких вистачає на 7-10 днів;
 • 2500-3000 - у режимі спокійного куріння Під здатний пропрацювати понад 10 днів, до того ж є роз'єм для кількох підзарядок;
 • 4000 - головна перевага у великому об'ємі рідини (11,5 мл) і можливості підзарядити пристрій, щоб подовжити куріння. 

Чому варто купити одноразки в магазині Tabakka

Купити одноразові електронні сигарети в Україні в широкому асортименті смаків і від різних брендів пропонуємо в нашому інтернет-магазині. Поставки від виробників дає нам можливість запропонувати продукцію оптом і в роздріб за максимально вигідною вартістю. За необхідності, ми завжди готові надати професійну консультацію по телефону. Товари, що замовляються, доставляємо по Києву кур'єром. Доступний самовивіз з офіційного магазину. Також здійснюємо швидку доставку в будь-який регіон України популярними поштовими компаніями.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти