Як мити кальянний шланг?

Дата: 04.11.2020 Переглядів: 175 Коментарі : 0

Щоб кожен раз насолоджуватися приємним ароматом і неповторним смаком в процесі куріння кальяну, необхідно знати, як правильно очищати всі його деталі. Особливо сильно при частій експлуатації страждає шланг. Він може засмітитися різним сміттям і навіть прийти в непридатність. Що робити, щоб ця деталь якомога довше залишалася придатною для використання.

Кальянний шланг: що потрібно знати про очистку?

Кальянный шланг

Необхідно розуміти, що будь-який (навіть самий дорогий і якісний) шланг не є вічним. Якщо ви регулярно курите кальян, тоді вам обов'язково потрібно подумати про його заміну. Шланг забивається не попелом (як думають багато новачків), а сміттям і пилом. Якщо не доглядати за курильним приладом, то на внутрішніх стінках трубки будуть відкладатися забруднення різного роду.

Вважається, що звичайний шланг шкідливо мити. Але очищення його стінок час від часу не відіб'ється на тривалості експлуатації, зате зробить процес куріння приємніше. На ринку сьогодні можна знайти спеціальні миющії шланги. Вони краще переносять вплив вологи, але і їх необхідно іноді замінювати.

Коли прочищення потрібно? Якщо під час куріння ви почали відчувати домішки смаків тих тютюну, які використовували раніше або аромат забивається неприємними добавками (в колах досвідчених кальянщиків їх називають «кальянний смак шланга»). При цьому перша ознаку ви відчуєте відразуж, а ось з другим можуть з'явитися проблеми. Як правило, ці домішки з'являються поступово, і деякі курці не можуть зрозуміти, що куріння стало не таким приємним.

Як мити кальянний шланг: декілька перевірених способів

Існує два методи очищеня:

  • мокрий - для цього використовується вода;
  • сухий - тут також є два варіанти (вибивання і висмоктування).

Якщо ви вибрали перший спосіб, то вам не знадобляться будь-які складні вміння або хитрощі, але не варто забувати про акуратність. Що потрібно робити:

  1. перший крок - підготовка води (в рідину необхідно додати кілька крапель соку лимона);
  2. заткнувши пальцем одну сторону трубки, наповніть її водою з лимоном наполовину;
  3. тепер заткніть інший кінець шланга - так рідина буде переливатися усередині, але не виливатися назовні;
  4. піднімайте кожну сторону по черзі, витративши на кожну не менше 2-4 хвилин;
  5. один з отворів відкрийте і просто вилийте воду;
  6. повторюйте процедуру з чистою рідиною, поки стінки трубки не очистяться повністю;
  7. коли бруду і сміття вже не залишилося, необхідно ретельно просушити шланг (для цього візьміть його посередині і розкрутіть подібно лопатей літака або млини, вся зайва рідина витече зсередини).

Пам'ятайте, якщо під час чищення ви бачите занадто багато бруду, сміття, пилу і навіть з'являється іржа, варто задуматися про заміну трубки. В цьому випадку ви зможете без проблем продовжувати насолоджуватися кальяном.

Як відбувається суха чистка курильного приладу? Ви можете вибрати один з двох методів.

Перший грунтується на вибивання бруду. Щоб шланг прочистити, вам знадобиться тільки який-небудь предмет інтер'єру (м'яке крісло або диван). Візьміться за краї трубки і кілька разів вдарте нею по м'якої частини меблів. Не варто занадто сильно захоплюватися, щоб не пошкодити шланг. Коли сміття струситься зі стінок, потрібно всього лише продути трубку. Щоб бути впевненими в чистоті аксесуара, поставте перед протилежною отвором палець. Якщо на нього нічого не потрапляє, коли ви дуетом, значить, процедура завершена.

Для другого методу вам знадобиться пилосос, спресований повітря або компресор. Ви можете або продути трубку, або спробувати всмоктати забруднення пилососом. Часто подібні додаткові средства можна використовувати не тільки для очищення, а й для просушки шланга, якщо ви мили його водою.

Який би спосіб з перерахованих вище ви не вибрали, насолоду від куріння буде повноцінним після очищення. Вибір залежить від ваших уподобань, можливостей, а також виду шланга. За допомогою цих простих кроків ви зможете значно продовжити термін експлуатації курильного приладу.

Коментарі

Написати коментар