Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Ущільнювач для кальяну

Сьогодні куріння кальяну вважається популярним проведенням часу після важкого робочого дня або на вихідних. Щоб отримати від цього процесу справжнє задоволення, потрібно знати, як правильно це робити. У цьому виробі навіть найдрібніша деталь має значення. Наприклад, ущільнювач для кальяну дозволяє з'єднати колбу та шахту. Він впливає на функціональність усієї системи та її цілісність.

Ущільнювач для колби: що це і для чого потрібно?

Це спеціальна гумка на колбу кальяну, яка дозволяє з'єднати дві частини виробу таким чином, щоб під час куріння повітря не розбавляло дим. Ви отримуєте насичений аромат і смак, в якому немає запаху різних домішок або випарів. Існує ущільнювач для чаші, шланга та колби. Усі вони відрізняються особливими характеристиками. Вибираючи цю деталь, необхідно звертати особливу увагу на її якість. Від нього залежить довговічність самого кальяну, ваші приємні відчуття під час відпочинку.

Ущільнювач кальянний: які види бувають?

В залежності від матеріалу, що використовується, всі ущільнювачі можна розділити на два види:

 1. силіконові — еластичні, добре розтягуються і стискуються, тому тривалий час зберігають цілісність, на них можна побачити різьблення (із гумових кілець), що робить їх герметичними;
 2. гумові — товста і досить міцна текстура, яка робить подібні деталі надійним, вони добре фіксують усі частини кальяну, але часто пересихають, тому на них з'являються тріщини.

Дуже важливо, щоб у вас завжди була запасна гумка для кальяну. Тоді ви зможете швидко її замінити. Крім того, необхідно знати, як правильно доглядати за цією деталлю. У такому разі вона прослужить вам набагато довше.

Також існує кілька різновидів в залежності від місця розташування запчастини. Наприклад, ущільнювач для шахти дозволяє герметично зафіксувати саме цю частину, з'єднавши її з іншими. Є також прогумований ущільнювач для шлангу та чаші. Перед покупкою обов'язково дізнайтесь, які саме вам потрібні. А найкраще завжди мати під рукою кілька запасних кожного виду.

Ущільнювачі для кальяну купити і як вибрати підходящий варіант?

Щоб придбати дійсно якісні аксесуари для кальяну, необхідно знати, на що звертати увагу. Тут варто виділити кілька важливих критеріїв:

 • місце розташування - кільце для чаші відрізняється своїми характеристиками від ущільнювача для шахти або колби;
 • розмір — залежить безпосередньо від того, які саме деталі він з'єднуватиме;
 • матеріал - все залежить від ваших переваг, але гумовий або каучуковий вважається довговічнішим і надійнішим;
 • наявність різьблення - вважається, що вона дозволяє надійніше зафіксувати частини кальяну, тому краще вибирати варіанти з нею;
 • ціна залежить від матеріалу і якості виконання, тому краще витратити більше, але отримати надійний товар.

Гумка для колби, шахти, чаші та інших деталей універсальна. Вона підходить для кальянів різних виробників. Вважається, що для чаші найбільше підходить саме гумовий виріб, оскільки на ньому ця частина сидить надійніше. Для шлангу можна підібрати і силіконовий варіант. Тут головне, щоб він не сифонив. Для колби також підійде гума.

Чому варто купити в інтернет-магазині «Tabakka»?

Якщо ви шукаєте якісні аксесуари для кальяну, то в каталогу «Табакка» зможете придбати товари, які вам потрібні. Ми пропонуємо не тільки ущільнювачі, які потрібні для кращого функціонування кальяну, але також мундштуки (одноразові та багаторазові), охолоджувачі, тютюн та іншу продукцію. Головний плюс нашого інтернет-магазину в швидкій доставці по Києву. Якщо ви вирішили добре відпочити, вам не доведеться довго чекати на своє замовлення. По Україні доставка товарів здійснюється за допомогою відомих і перевірених транспортних компаній.

Кальянокуріння стає все більш популярним у нашій країні. Сьогодні українці не тільки збираються в кафе, де можна насолодитися ароматним димом, але й купують кальян собі додому. Тому важливо знати, які саме аксесуари слід додатково придбати, щоб отримати насолоду від відпочинку. «Табакка» з радістю допоможе вам з вибором і відповість на всі питання.

 

 

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти