(063) 012 - 08 - 19
Ущільнювач для кальяну

Ущільнювач для кальяну

Ущільнювачі для кальяну

Навчитися курити кальян можна без особливих зусиль, однак, щоб повністю оволодіти цим мистецтвом потрібно набагато більше бажання, ніж здається на перший погляд. Ази цього заняття досить-таки прості, і освоїти основні правила куріння не складе праці новачкові. Пориньте в атмосферу кальяну – і ви не пошкодуєте про свій вибір!

Звертаємо увагу на нюанси

Що в першу чергу потрібно запам'ятати про такий процес як куріння кальяну? Звичайно ж, увага до деталей. Можна нескінченно довго говорити про те, наскільки гострою є необхідність неухильно дотримуватися найдрібніші правила і рекомендації – для дійсно якісного кальянокуренії має значущість все. Починаючи з безпосередньо аксесуарів для кальяну і тютюну і закінчуючи окремими деталями, на перший погляд, зовсім неважливими дрібницями – на цьому і грунтується якісний кальян.

Основне призначення ущільнювача

Враховуючи те, що кожен нюанс має величезне значення, необхідною частиною процесу є і ущільнювач для кальяну. Відсутність такої невеликої деталі, яка з'єднує шахту кальяну з колбою, може багато в чому вплинути на цілісність і функціональність всієї системи. Ось чому така комплектуюча дійсно значима і цінна. Яким же є її основне призначення? Він з'єднує частини кальяну таким чином, щоб повітря не розбавлявся з димом в процесі куріння. Саме завдяки такій деталі, як ущільнювач дим виходить насиченим, без домішки повітря і звичайних випарів. Його використовують для ущільнення шланга, чаші для кальяну і колби.

З чого виробляють ущільнювач?

Який матеріал найчастіше застосовується в кальянокурении? З чого конкретно виготовляють ущільнювач для шланга кальяну? Найбільш поширеними є два види:

  • гумовий-завдяки міцній і товстій текстурі такий ущільнювач грунтовно фіксує комплектуючі частини кальяну, проте володіє і певними недоліками. У чому вони криються? При пересиханні псується якість гуми, на ній утворюються тріщини;
  • силіконовий – даний ущільнювач є досить еластичним, його легко можна стискати, так і трохи розтягувати. Такий аксесуар набагато довше зберігає свою цілісність. Як правило, на даний вид ущільнювача передбачена ще й різьба: вона забезпечує надійну герметичність і виконана за допомогою гумових кілець.

Авторитетний сайт з хорошим вибором!

купити Ущільнювач для кальяну можна в інтернет-магазині Tabakka . Наш сайт пропонує своїм клієнтам широкий асортимент якісних товарів, придбати які можна за досить вигідною ціною. Високий рівень обслуговування – це ще одна перевага інтернет-магазину. Ми завжди підкажемо користувачам, який варіант є найбільш оптимальним в тій чи іншій ситуації.

Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса нашого магазину:
г. Киев, ул. Хрещатик, 44, 2 поверх