Шланги для кальяну

Силіконовий шланг AMY DeLuxe Set Black

300 грн. 325 грн.

Силіконовий шланг AMY DeLuxe Set Blue

300 грн. 325 грн.

Силіконовий шланг AMY DeLuxe Set Red

300 грн. 325 грн.

придбання шлангу для кальяну

Важливою деталлю є трубка для кальяну Київ. Іноді її також називають шланг для кальяну, гнучким мундштуком. Кальян – це непросте пристрій, ефективність експлуатації якого залежить від багатьох факторів, серед яких і стан комплектуючих аксесуарів. Трубка з'єднується з шахтою або вершиною колби і відповідає за фільтрацію тютюну при палінні. Шланг для кальяну збирає в собі шкідливі речовини і сторонні смоли, які присутні в тютюнової суміші. Саме тому при кальянному палінні досягається висока якість.

Наш інтернет-магазин Tabakka.com.ua пропонує вашій увазі найрізноманітніші трубки для кальянів. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, матеріалом, довжиною і діаметром шланга. Перш ніж купити шланг для кальяну, необхідно правильно її підібрати, в чому ми з радістю Вам допоможемо.

Чому важливо купити якісний шланг для кальяну

Кальянная трубка– одна з найважливіших складових, за якою ароматний тютюновий дим слід до споживача. Тому вибирати її необхідно відповідально і з належною увагою.

В першу чергу слід звернути увагу на матеріал, з якого зроблений шланг для кальяну. Це може бути:

  • шкіра;
  • силікон;
  • акрил;
  • пластмаса.

Шкіряні шланги для кальяну коштують досить дорого. при цьому вони мають великий недолік – їх не можна промивати. Чудовим варіантом буде силіконовий або акриловий шланг. Такий шланг для кальяну & nbsp;і коштує недорого, і миється чудово. Завдяки цьому кожен раз курити кальян буде більш приємно, адже не залишатиметься смаків від попереднього вживання.

При виборі трубки для кальяну потрібно звернути увагу і на її конструкцію. Розрізняють розбірні і нерозбірні трубки. Останні краще підходять для невеликих кальянів. Розбірні шланги, як правило, більш громіздкі, однак вони хороші тим, що у разі поломки однієї з деталей її легко можна замінити на нову, не купуючи повністю всю трубку.

Тепер кілька слів про довжину і діаметр. Оптимальним діаметром вважається діаметр в 1 см. оптимальна довжина-це довжина, яка дозволить вам комфортно розташуватися на зручній дистанції від курильного приладу і один від одного. Існує думка, що чим більшим діаметром володіє шланг, тим приємніше і легше буде процес куріння, а чим більше довжина шланга для кальяну, тим мягчим буде ставати аромат диму.

Не варто ігнорувати такі параметри, як якість і герметичність. В даному випадку все просто. Якщо не буде герметичності не буде тяги. В результаті ви не відчуєте ніякого задоволення від курильного процесу. І наостанок не забудьте звернути увагу на зовнішній вигляд шланга. Тут вибір залежить тільки від ваших уподобань і смаків.

купити шланг для кальяну в нашому інтернет-магазині-зручно, швидко і недорого

Якщо вам потрібна трубка для кальяну ціна повністю відповідає якості, тоді ви потрапили туди, куди вам треба. У нашому інтернет-магазині представлені тільки якісні шланги, які будуть надійно служити довгий час. При цьому їх вартість цілком доступна кожному. Також ми пропонуємо оперативну доставку і кращий сервіс. І ви самі можете переконатися в цьому, зробивши замовлення на сайті.

Звертайтеся до нас! Ми працюємо без перерв і вихідних!