Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Щипці для кальяну

Куріння табаку є чудовою нагодою весело провести годину. Щоб цей процес не був затьмарений жодними несподіванками, необхідно мати під рукою всі аксесуари, які можуть вам знадобитися. Одними з таких є щипці для кальяну. Вони не лише дарують естетичне насолоду, але також дозволяють посилити вашу безпеку. Кожен курець знає, що для отримання ароматного диму потрібно досягти оптимальної температури тління табаку. Це досягається шляхом витягування вугілля на короткі проміжки години.

Щипці на кальян: види

Деякі вважають, що їм цілком вистачить підручних засобів (плоскогубців або пінцету), але з ними ви отримуєте високу ймовірність спалаху та отримання опіків. Тільки використання професійного інструменту дозволить повністю насолодитись кальяном. Ці аксесуари виготовляють із якісного металу. Іноді вони мають силіконові накладки для більшого комфорту. Цей матеріал є стійким до різких змін температури та без проблем очищується. Деякі додатково оснащуються голкою, яка допомагає швидко очистити чилім, щоб повітря проходило краще.

Виділяють три види щипців в залежності від їх розміру:

 • великі;
 • малі;
 • середні.

Тут все залежить від розмірів курильного приладу. Вам необхідно просто підібрати найоптимальніший варіант. Також існує три різновиди за формою:

 • стандартні чи класичні;
 • нестандартні;
 • серпоподібні.

Перші підходять для роботи з невеликими або середніми за розмірами наргілі, вони маленькі, але досить міцні. Серповидні призначені для великих кальянів. Нестандартні, як правило, відрізняються вищою ціною. Вони часто доповнюються цікавою обробкою і значно виділяються на тлі інших. Подібні унікальні аксесуари допоможуть створити особливу атмосферу на церемонії куріння і привернуть до себе увагу ваших друзів.

Щипчики для кальяну: вибираємо правильно

Цей невеликий предмет допоможе значно полегшити роботу з кальяном, коли необхідно витягти розпечене вугілля. Їх виробляють у відповідності з усіма правилами та стандартами, використовуючи тільки якісний матеріал, здатний перенести високий жар. Щоб ви отримали тільки позитивні емоції від процесу куріння, варто звернути увагу на деякі важливі критерії вибору:

 1. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у захоплюючій пригоді з кальяном, тоді вам більше підійдуть жорсткі прилади, основа яких досить тверда, а донизу починає потоншуватися (іноді вони оснащуються комфортним чохлом, в якому можна зберігати аксесуар);
 2. Вишукані покупці можуть насолодитися особливими видами з унікальними візерунками або цікавим гравіюванням, подібний прилад можна навіть подарувати у вигляді подарунка близькій людині, без сумніву це оцінить кожен, хто любить курити кальян.

Звичайно, необхідно враховувати, що ціна незвичайного варіанту буде набагато вищою за стандартну модель. Тому новачкам вони не особливо підходять. Якщо ви придбали курильний прилад, але не подумали про додаткові аксесуари до нього, тоді варто задуматися про їх купівлю до того, як ви почали використовувати кальян.

Чому варто купити щипці для кальяну на замовлення в «Tabakka»?

Асортимент інтернет-магазину «Tabakka» досить широкий. Ви зможете без проблем підібрати для себе щипці відповідного розміру і форми, щоб отримати максимум задоволення від відпочинку з друзями або розслаблення наодинці. Якщо у вас виникнуть якісь проблеми з вибором даного аксесуара в Україні, то наші фахівці з радістю дадуть відповіді на ваші запитання або допоможуть іншим способом.

Основний плюс нашого магазину — це швидка доставка по Києву. Ви можете не хвилюватися за своє замовлення — він прийде точно в термін. В інші міста країни доставка здійснюється перевіреними транспортними компаніями. Сьогодні багато хто вважає куріння кальяну якимось приємним ритуалом. Щоб відпочинок пройшов «ура», необхідно заздалегідь подумати про придбання правильних приладів. Зазвичай щипці йдуть у комплекті з кальяном, але в нашому каталозі ви можете підібрати ці аксесуари окремо.

Вибрати оптимальний варіант і зробити замовлення у нас простіше простого. Переконайтеся в цьому самі.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти