Інше

Бача з ручкою AMY

75 грн.

Бача з ручкою Чешка

75 грн.

Фольга для кальяну

40 грн.

Шило для кальяна

75 грн.

Додаткові аксесуари до кальяну

Найчастіше цінителі східних традицій набувають кальян з базовим набором елементів. Куріння тютюну в такому випадку можливо, але особливого комфорту не буде. Залежно від виду і якості курильного приладу залежить необхідність в заміні деяких запчастин для кальяну.

Різні аксесуари можна умовно розділити на основні і додаткові елементи. До першої категорії відносяться різних розмірів сіточки, шахти, дифузори, ущільнювачі, блюдця і ковпаки. На більшу частину з них впливає висока температура горіння вугілля. Тому при низькій якості виробу дуже швидко буде потрібно заміна.

До додаткових аксесуарів кальяну в Україні можна віднести:

  • Щипці;
  • Йоржик;
  • Підсвічування;
  • Адаптери;
  • Банки для зберігання тютюнових сумішей;
  • Мундштуки та ін.

Без деяких аксесуарів курити кальян можна. Але при цьому рівень зручності на підготовчо етапі і сам процес куріння буде на дуже низькому рівні. А це позначиться на загальній атмосфері. Отже, буде дуже неприємно не отримати належного задоволення через відсутність корисної речі.

Також, для багатьох кальян це не просто інструмент куріння. У його зовнішньому вигляді повинна бути оригінальність. Сьогодні можна підібрати багато сучасних і якісних аксесуарів в інтернет магазині Табакка на кальян будь-якого розміру. В результаті кальян отримає оригінальний вигляд, а ви максимальний комфорт в процесі куріння тютюну.