Інше

Інше

Бача з ручкою Чешка

75 грн.

Тримач для шланга (силіконовий)

90 грн. 100 грн.

Фольга для кальяну

40 грн.

Шило для кальяна

75 грн.

Додаткові аксесуари до кальяну

Найчастіше цінителі східних традицій набувають кальян з базовим набором елементів. Куріння тютюну в такому випадку можливо, але особливого комфорту не буде. Залежно від виду і якості курильного приладу залежить необхідність в заміні деяких запчастин для кальяну.

Різні аксесуари можна умовно розділити на основні і додаткові елементи. До першої категорії відносяться різних розмірів сіточки, шахти, дифузори, ущільнювачі, блюдця і ковпаки. На більшу частину з них впливає висока температура горіння вугілля. Тому при низькій якості виробу дуже швидко буде потрібно заміна.

До додаткових аксесуарів кальяну в Україні можна віднести:

  • Щипці;
  • Йоржик;
  • Підсвічування;
  • Адаптери;
  • Банки для зберігання тютюнових сумішей;
  • Мундштуки та ін.

Без деяких аксесуарів курити кальян можна. Але при цьому рівень зручності на підготовчо етапі і сам процес куріння буде на дуже низькому рівні. А це позначиться на загальній атмосфері. Отже, буде дуже неприємно не отримати належного задоволення через відсутність корисної речі.

Також, для багатьох кальян це не просто інструмент куріння. У його зовнішньому вигляді повинна бути оригінальність. Сьогодні можна підібрати багато сучасних і якісних аксесуарів в інтернет магазині Табакка на кальян будь-якого розміру. В результаті кальян отримає оригінальний вигляд, а ви максимальний комфорт в процесі куріння тютюну.

Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса наших магазинов Табакка
ул. Крещатик 44, Метро Театральная
ул. Срибнокольская 24, Метро Осокорки
01001 02095 Киев, Украина