Мундштуки для кальяну

Накінечник LEX Limited Edition

150 грн.

Як вибрати правильний мундштук для кальяну?

Напевно багато хто з вас хоч один раз в житті курили кальян. І якщо деяким ця затія зовсім не сподобалася, інші продовжують час від часу розслаблятися за допомогою ароматного диму.

Кожен кальян складається з декількох деталей – колби для води або іншої рідини, чаші для тютюну, блюдця, трубки і мундштука. При купівлі такого курильного приладу найчастіше звертають увагу на колбу і чашу, абсолютно забуваючи про дрібні аксесуарах для кальяну. І абсолютно марно, адже вони відіграють значну роль при палінні кальяну. Одним з таких важливих елементів є мундштук, про який і піде мова.

Призначення наконечників для кальяну

Мундштук для кальяну – спеціальна насадка, яка кріпиться на кінець трубки. Основне призначення такого наконечника – це турбота про здоров'я людини. Він незамінний при палінні кальяну в кафе або інших громадських місцях або при використанні кальяну великою компанією. Також мундштуки створюють приємне відчуття від вдихання диму, адже дотику металевого кінця шланга до губ не приносить задоволення. Насадки на кінець кальянної трубки можуть уберегти від багатьох захворювань-таких як герпес, грип та інших недуг, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Види мундштуків

Наконечники для кальянного шланга в основному ідентичні за своєю будовою (бувають прямі або зігнуті), але виготовляються з різних матеріалів. У продажу ви можете зустріти мундштуки з:

  • пластмаси. Найпопулярніші, гігієнічні і широко поширені наконечники. Купити такий мундштук для кальяну найкраще – він недорогий і підходить до будь трубках.
  • дерева. Не особливо практичні і негігієнічні, зате міцні і красиві мундштуки. Підходять для куріння на самоті.
  • каменю. В сучасних кальянах зустрічаються дуже рідко.
  • бурштину. Неймовірно красиві мундштуки, але тендітні і досить дорогі.

Не варто купувати наконечники з хвойних чи інших ароматних сортів дерева, а також насадки, покриті лаком.

Найкраще вибирати одноразові Мундштуки для кальяну. Найчастіше вони виготовляються з пластмаси. Можна придбати кілька різнокольорових штук-ними зручно користуватися при палінні кальяну в компанії. Тоді у кожної людини буде свій індивідуальний наконечник-і ніхто не буде плутатися.

Все більшої популярності набирають також охолоджуючі мундштуки. Це спеціальні наконечники, які остуджують дим, внаслідок чого вдихати його набагато приємніше.

Крім зовнішніх насадок бувають ще й внутрішні мундштуки, які кріпляться всередині кальянной трубки. Вони призначені для випускання диму, який накопичився всередині шланга.

Придбати Мундштуки для кальяну без зайвого клопоту та переплат

Купити наконечники для кальяну зазвичай не складає особливих труднощів – вони продаються в спеціалізованих магазинах. Однак набагато простіше і зручніше замовити їх в інтернеті. Сайт Світ тютюну пропонує придбати якісні мундштуки для кальяну оптом і в роздріб.