Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Колба для кальяну

Колба для кальяну - це важливий функціональний елемент, без якого не обійтися в процесі куріння. Колба надає прямий вплив на якість відпочинку та естетичність кальяну. Вона є ємністю і буває різних розмірів. Рідина, яка знаходиться в кальянній колбі, є своєрідною ланкою, що фільтрує, також вона служить для охолодження і зволоження.

З кожним роком кальяни стають все популярнішими як на Сході, так і в країнах Заходу. Кожен східний кальян складається з кількох елементів: шланга, чашки для тютюну, колба для кальяну, шахти та блюдця, завдяки якому попіл не падає на стіл. З усіх цих деталей найтендітнішою є колба, в яку наливають воду, молоко, сік чи вино, за допомогою яких фільтрується тютюновий дим. Здебільшого її виробляють із чудового богемського скла, зробленого вручну професійними склодувами.

Кожна колба для кальяну має свій оригінальний візерунок та відтінок, що надає кальяну вишуканості та неповторності. В результаті він може використовуватися не тільки як курильний прилад, але і як прикраса інтер'єру. Необхідність купити колбу для кальяну може виникнути будь-якої миті, тому що вона може тріснути від удару. Також деякі власники кальянів купують колбу з метою змінити вигляд приладу.

Основні види колб для кальяну

Сучасний ринок пропонує великий вибір колб для кальяну різних видів, але новачкові буде складно визначити, який варіант більше підходить. За матеріалом виготовлення кальянні колби можна поділити на:

  • пластикові;
  • металеві;
  • скляні.

Колби для кальяну з пластику не дуже поширені, це бюджетний варіант, який має невисоку вартість і не відрізняється презентабельністю. Металеві кальянні колби зустрічаються частіше, але до їх використання потрібно звикнути, так як там складно розглянути рівень води. Також, незважаючи на те, що такі колби для кальяну роблять з якісного матеріалу, він може додавати неприємний присмак.

Скляні колби для кальяну є оптимальним варіантом як для новачків, так і для справжніх цінителів такого виду відпочинку. Вони красиві, практичні, мають досить невисоку ціну і відрізняються гарною міцністю. Виробники використовують різні технології виготовлення колб для кальяну зі скла, найбільш популярними є: європейські, сирійські та китайські розробки.

Європейські скляні колби для кальяну почали виробляти в Чехії, вони дуже гарно виглядають і вражають міцністю. Сирійська технологія виготовлення колби для кальяну передбачає заливання матеріалу в спеціальну форму, потім її охолоджують і наносять оригінальні візерунки. У китайських колбах застосовується термовакуумна обробка, тут практично відсутні бульбашки.

Форма кальянної колби для куріння не має великого впливу на сам процес, тут більш важлива естетична складова. За цим критерієм колби для кальяну ділять на: круглі, пірамідальні і капеподібні. Єдиний критерій вибору - це зручність обслуговування і миття кальяну.

Як вибрати колбу для кальяну?

Досвідчені фахівці при виборі кальянної колби рекомендують враховувати не тільки вартість, але й технологію, за якою вона виготовлена, розташування центру тяжіння, розмір простору для повітря, а також форму. За розміром колба для кальяну має бути у відповідності з шахтою. Її ємність знаходиться в прямій залежності від висоти комплектуючої. Шахта повинна щільно сидіти на суді і не упиратися в кальянної колби.

Рекомендується вибирати колбу для кальяну з гарною прозорістю, щоб була можливість стежити за рівнем води в ємності. Забарвлення не повинно бути густим, оскільки це ускладнить процес відстеження. Якщо ви хочете купити колбу для кальяну, яка прослужить довго, звертайте увагу на товщину стінок: чим вони товщі, тим міцніша посудина.

Неякісна колба при неакуратному використанні може тріснути. Відновлювати її цілісність за допомогою клею або силікону не рекомендується, оскільки вона буде піддаватися нагріванню, в результаті чого можуть виділятися шкідливі для людського організму речовини. Щоб уникнути подібних ситуацій, краще замовити колбу в надійному кальянному магазині. Зверніть увагу на краї колби для кальяну, вони повинні мати рівну і гладку поверхню.

Важливим критерієм вибору аксесуарів до кальяну є естетичність. Зовнішнє оформлення колби має подобатися і викликати приємні емоції.

Чому купити колбу для кальяну краще у нас

В інтернет-магазині Tabakka чекає величезний вибір маленьких і великих колб, а також різноманітних запчастин до кальяну. Тут можна купити кальянний тютюн і вугілля за вигідними цінами і від найкращих виробників.

У магазині Табакка є все для кальяну як для спеціалізованих закладів, так і для домашніх умов. Ми відправляємо колби та різні товари не тільки по Києву, але й за іншими населеними пунктами України. Світ Тютюн приємно здивує цінами та величезним асортиментом. Наші менеджери готові проконсультувати з будь-яких питань.

Замовляйте колбу для кальяну у нас у зручний для вас час, і ми постараємося, щоб її швидко доставили до вашої оселі! Також ви можете вибрати недорогий кальянний тютюн та інші аксесуари.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти