(063) 012 - 08 - 19
Колба для кальяну

Колба для кальяну

Колба для кальяну Habibi

350 грн.

Необхідність колби для кальяну

З кожним роком Кальяни стають все популярнішими як на Сході, так і в країнах Заходу. Кожен східний кальян складається з декількох елементів: шланга, чашки для тютюну, колба для кальяну, шахти і блюдця, завдяки якому попіл не падає на стіл. З усіх цих деталей самої крихкою є колба, в яку наливають воду, молоко, сік або вино, за допомогою яких фільтрується тютюновий дим. В більшості її виробляють з чудесного богемського скла, зробленого вручну професійними склодувами.

Кожна колба для кальяну має свій оригінальний візерунок і відтінок, що надає кальяну вишуканості і неповторності. У результаті він може використовуватися не тільки в якості курильного приладу, але і в якості прикраси інтер'єру. Необхідність купити колбу для кальяну може виникнути в будь-який момент, адже вона може тріснути від удару. Також деякі власники кальянів купують колбу з метою змінити зовнішній вигляд приладу.

Як вибрати колбу для кальяну

Щоб правильно вибрати і купити колбу для кальяну, необхідно знати деякі її особливості. В першу чергу, слід звернути увагу на тип з'єднання, який може бути:

  • різьбовим металевим;
  • різьбовим пластиковим;
  • з'єднанням на силіконовому або гумовому ущільнювачі.
Крім того, колби мають різну ширину горлечка: від 2,5 см до 4,5 см.

Перш ніж купити колбу для кальяну, слід дізнатися діаметр горла. Якщо колба з шахтою з'єднується за допомогою силіконового ущільнювача, можна зробити виміри внутрішнього діаметра колби або зовнішнього діаметра підстави шахти.

Якщо шахта має різьбове з'єднання, вибрати колбу для кальяну буде набагато складніше. У подібній ситуації кращим варіантом буде визначити її виробника. Наприклад, всі Кальяни компанії MYA, як і компанії Garden, мають свою стандартизовану різьбу. Якщо дізнатися виробника кальяну неможливо, тоді доведеться підбирати на місці.

Однією з важливих характеристик колби, на яку потрібно звернути увагу під час покупки, це ширина дна колби. Чим вона більша, тим стійкіше буде колба для кальяну Київ. Особливо це стосується кальянів висотою більше 90 см. після цього можна приступити до вибору малюнка, кольору, матеріалу і об'єму. Існує думка, що чим більше обсяг колби, тим краще, проте це не так, адже трубка шахти повинна опускатися у воду лише на півтора-два сантиметри. Тому незалежно від обсягу колби, вам знадобиться тільки 2 см води.

Чому купити колбу для кальяну краще у нас

В нашому інтернет-магазин ви знайдете великий асортимент колб самих різних форм і забарвлення. Ми пропонуємо колби зі скла, кришталю, порцеляни, металу та інших матеріалів. При необхідності наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати колбу для кальяну для вашої моделі кальяну.

Якщо вам потрібна колба для кальяну ціна на нашому сайті приємно вас здивує. Незважаючи на невисоку вартість, Ми реалізуємо тільки високоякісну продукції, яка прослужить багато років.

Замовляйте колбу для кальяну у нас у зручний для вас час, і ми подбаємо про те, щоб її швидко доставили до вашого дому! Також ви можете вибрати недорогий кальянний тютюн та інші аксесуари.

Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса наших магазинов Табакка
ул. Крещатик 44, Метро Театральная
ул. Срибнокольская 24, Метро Осокорки
01001 02095 Киев, Украина