Kaloud lotus реплика (копия)

Kaloud lotus (репліка)

150 грн.

Kaloud lotus 2 (репліка)

150 грн. 200 грн.

Kaloud Lotus репліка: відмінна якість за доступною ціною

Американські інженери створили інноваційний прилад для куріння кальяну - Kaloud Lotus. Він дозволяє відмовитися від традиційної фольги і робить димні церемонії більш комфортними. Не всі кальянщики можуть собі дозволити придбати прилад в оригінальному виконанні. Ми пропонуємо купити Kaloud Lotus репліку (копію). За показниками пристрій не поступається оригінальним моделям, але при цьому коштує значно нижче.

Особливості пристрою приладу

Калауд виконує важливі функції і забезпечує комфортне куріння і сам процес приготування кальяну. Прилад позбавив від необхідності закуповувати фольгу, робити отвори і кріпити її на чашу. Також є спостереження, що з калаудом кальян не гірчить, тютюн куриться легко і збільшується час покуру. Досягається це завдяки регулювання жару, який рівномірно нагріває тютюн.

При цьому конструкція приладу досить проста. Kaloud Lotus має круглу форму і влаштований в такий спосіб:

  • дно - майданчик для розміщення вугілля з прорізами для надходження повітря;
  • бокова частина;
  • кришка з регулюючим клапаном.

Розігріте вугілля поміщається в прилад. За допомогою заслінки регулюється надходження повітря для підтримки жару.

Перевага Kaloud Lotus репліка (копія)

Не всі виробники розробляють власну продукцію і копіюють моделі відомих брендів. Такі вироби отримали назву репліки і багато аналогів за властивостями не поступаються оригіналам, але при цьому коштують набагато менше. Але при виборі пристрою потрібно враховувати не тільки вартість. Існують вимоги, які поширюються на всі види калаудов:

  • межі приладу повинні бути ідеально відполіровані; без зачіпок, нерівностей та шорсткості;
  • частини пристрою повинні прилягати одне до одного без зазорів, не тинятися;
  • заради власної безпеки необхідно перевірити наявність термопокриття на ручці;
  • поверхня, покрита термофарбою, виглядає більш привабливо.

Kaloud Lotus репліка забезпечує рівномірний розподіл тепла завдяки обертальному механізму, який встановлений на кришці. Купити можна пристрій з однією або двома ручками.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені різні моделі. Якщо ви не впевнені у виборі аксесуара, наші фахівці запропонують різні варіанти, які будуть відповідати всім необхідним вимогам.