Kaloud Lotus

Калауд лотус — уникальное устройство для кальяна, впервые выпущенное американской компанией в 2012 году. Его основная задача — регулировка жара, идущего от углей в аппарате для кальяна. Использование калауда значительно облегчает работу кальянщика, позволяя верно подбирать температурный режим под различные сорта табака. Купить калауд лотус по выгодной цене можно в интернет-магазине Мир Табака.

Калауд лотус: основные характеристики

Купить Калауд лотус в интернет-магазине Табакка

Калауд — небольшое металлическое приспособление для кальяна округлой формы с крышкой и ручкой. Внутрь чашки насыпаются горячие угли. За счет определенного расположения отверстий в нижней части устройства kaloud обеспечивается правильная циркуляция воздуха, при которой жар имеет определенную температуру, и сами угли долго не гаснут.

На сегодняшний день это один из самых часто покупаемых аксессуаров для кальяна. С kaloud вам не потребуется использовать фольгу, а эффект от калауд лотоса будет значительно выше. При этом совершенно не важно, используете вы калауд лотус оригинал или калауд лотус реплику, эффект для кальяна будет один и тот же.

Выбирая kaloud, необходимо отталкиваться от следующих параметров:

  • розмір - підбирається строго під розмір чаші кальяну; в іншому випадку тютюн або не прогріється, або виникнуть проблеми з установкою;
  • кількість ручок - традиційно використовується одна; втім, для зручності перенесення деякі виробники постачають свої моделі kaloud двома ручками;
  • матеріал - чим товще, тим краще; це забезпечить рівномірний нагрів і продовжить термін експлуатації kaloud.

Переваги kaloud перед іншими пристосуваннями

Ті, хто хоч раз використовував фольгу для вугілля в кальяні, знають, наскільки складно з нею працювати і як сильно сам кальян натягує запах попелу. Зрозуміло, існує категорія користувачів, які ніколи не відмовляться від старої доброї фольги. Для інших калауд лотос стане незамінним пристосуванням.

Перше і основне перевага kaloud над звичайною фольгою полягає в тому, що тютюн зовсім не натягує запаху палаючих вугіль. Це дозволяє отримати чистий ароматний продукт для справжнього задоволення кращого. До того ж він полегшує заправку кальяну.

Крім того, kaloud володіє ще рядом позитивних якостей. Його використання дозволяє довше насолоджуватися процесом куріння за рахунок тривалого підтримки температури вугілля. Калауд знижує ризики підгоряння тютюнових сумішей, так як перешкоджає надмірному підйому температур. Пристосування гарантує рівномірне прогрівання, завдяки чому тютюн плавно відкриває свої аромати.

Калауд лотос зменшує негативний вплив на здоров'я при курінні кальяну. Це відбувається за рахунок відсутності чадного газу. Втім, для деяких любителів різких тютюнових сумішей для кальяну даний фактор може здобути зворотний ефект.

Різні суміші вимагають різного температурного режиму. Спеціальні «кришечки» в kaloud дозволяють регулювати рівень нагріву пристрою.

До недоліків можна віднести, мабуть, лише довгий розігрів. В іншому, при правильному підборі і адекватному використанні це оригінальний і зручний девайс, який, до того ж, підвищить презентабельність закладу за рахунок естетичного зовнішнього вигляду.

Доглядати за kaloud досить просто. Потрібно лише промити девайс в воді протягом 10 хвилин і ретельно просушити. Після цього калауд можна знову використовувати.

Вигідна покупка kaloud для кальяну в інтернет-магазині Табакка

Купити калауд лотус 2, нове оригінальне винахід, а також стандартну версію пристрою можна в інтернет-магазині Tabakka по самій вигідною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів для кальяну, серед яких кожен покупець зможе підібрати свій варіант, який прикрасить будинок або заклад.

Ми здійснюємо доставку kaloud як по Києву, так і в інші міста України. У нас ви можете знайти як калауд лотус оригінал, так і калауд лотус репліку, також володіє високими характеристиками. Що стосується труднощі вибору звертайтеся до консультантів. Вони допоможуть підібрати підходящу модель. Купуйте kaloud в інтернет-магазині Світ Табака - робіть правильний вибір!