Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії




Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Калауд Lotus Flower 2.0

300 грн.

Калауд лотус — унікальний пристрій для кальяну, вперше випущений американською компанією в 2012 році. Його основне завдання - регулювання спека, що йде від вугілля в апараті для кальяну. Використання калауда значно полегшує роботу кальянщика, дозволяючи правильно підбирати температурний режим під різні сорти тютюну. Купити калауд лотус за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Світ Табака.

Калауд лотус: основні характеристики

Купить Калауд лотус в интернет-магазине Табакка

Калауд - невелике металеве пристосування для кальяну округлої форми з кришкою і ручкою. Всередину чашки насипаються гаряче вугілля. За рахунок певного розташування отворів в нижній частині пристрою калауд забезпечується правильна циркуляція повітря, при якій жар має певну температуру, і самі вугілля довго не гаснуть.

На сьогоднішній день це один з найбільш часто купуються аксессуарів для кальяну. З калауд вам не потрібно використовувати фольгу, а ефект від калауд лотоса буде значно вище. При цьому абсолютно не важливо, чи використовуєте ви калауд лотус оригінал або калауд лотус репліку, ефект для кальяну буде один і той же.

Вибираючи калауд, необхідно відштовхуватися від наступних параметрів:

  • розмір - підбирається строго під розмір чаші кальяну; в іншому випадку тютюн або не прогріється, або виникнуть проблеми з установкою;
  • кількість ручок - традиційно використовується одна; втім, для зручності перенесення деякі виробники постачають свої моделі Калауд двома ручками;
  • матеріал - чим товще, тим краще; це забезпечить рівномірний нагрів і продовжить термін експлуатації Калауд.

Переваги калауд перед іншими пристосуваннями

Ті, хто хоч раз використовував фольгу для вугілля в кальяні, знають, наскільки складно з нею працювати і як сильно сам кальян натягує запах попелу. Зрозуміло, існує категорія користувачів, які ніколи не відмовляться від старої доброї фольги. Для інших калауд лотос стане незамінним пристосуванням.

Перше і основне перевага калауд над звичайною фольгою полягає в тому, що тютюн зовсім не натягує запаху палаючих вугіль. Це дозволяє отримати чистий ароматний продукт для справжнього задоволення кращого. До того ж він полегшує заправку кальяну.

Крім того, калауд володіє ще рядом позитивних якостей. Його використання дозволяє довше насолоджуватися процесом куріння за рахунок тривалого підтримки температури вугілля. Калауд знижує ризики підгоряння тютюнових сумішей, так як перешкоджає надмірному підйому температур. Пристосування гарантує рівномірне прогрівання, завдяки чому тютюн плавно відкриває свої аромати.

Калауд лотос зменшує негативний вплив на здоров'я при курінні кальяну. Це відбувається за рахунок відсутності чадного газу. Втім, для деяких любителів різких тютюнових сумішей для кальяну даний фактор може здобути зворотний ефект.

Різні суміші вимагають різного температурного режиму. Спеціальні «кришечки» в калауд дозволяють регулювати рівень нагріву пристрою.

До недоліків можна віднести, мабуть, лише довгий розігрів. В іншому, при правильному підборі і адекватному використанні це оригінальний і зручний девайс, який, до того ж, підвищить презентабельність закладу за рахунок естетичного зовнішнього вигляду.

Доглядати за калауд досить просто. Потрібно лише промити девайс в воді протягом 10 хвилин і ретельно просушити. Після цього калауд можна знову використовувати.

Вигідна покупка калауд для кальяну в інтернет-магазині Табакка

Купити калауд лотус 2, нове оригінальне винахід, а також стандартну версію пристрою можна в інтернет-магазині Tabakka по самій вигідною ціною. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів для кальяну, серед яких кожен покупець зможе підібрати свій варіант, який прикрасить будинок або заклад.

Ми здійснюємо доставку калауд як по Києву, так і в інші міста України. У нас ви можете знайти як калауд лотус оригінал, так і калауд лотус репліку, також володіє високими характеристиками. Що стосується труднощі вибору звертайтеся до консультантів. Вони допоможуть підібрати підходящу модель. Купуйте kaloud в інтернет-магазині Світ Табака - робіть правильний вибір!

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти