Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Йоршик для кальяну

Якщо ви активно користуєтеся кальяном у себе вдома, то точно стикалися з необхідністю правильного його обслуговування. Даний прилад є досить складним, тому вимагає особливого підходу в чистці та догляді. В іншому випадку, незабаром ви перестанете отримувати задоволення від куріння, адже відчуватимете смак старої суміші та інших забруднень. Щоб цього не трапилося вам знадобляться спеціальні йоржики для кальяну. З їхньою допомогою можна ретельно очистити навіть найважче місця, щоб прилад служив набагато довше.

Йоршик для чищення кальяну: як його застосовувати?

Аксесуари для кальяну допоможуть утримувати ваш курильний прилад у чистоті. Існує багато способів очистити його. З деякими з них справляються навіть новачки. Щоб утримувати кальян у чистоті, необхідно запам'ятати нескладні дії:

 • спочатку акуратно розберіть прилад;
 • ретельно приберіть усі залишки старих курильних сумішей і фольги, не забудьте злити з колби всю воду;
 • зберіть знову кальян;
 • під'єднавши його до звичайного водопровідного крана, постарайтеся прогнати через прилад воду (проти диму і назад);
 • візьміть йорж для кальяну, щоб чистка була остаточною і повноцінною.

Пам'ятайте, що навіть незначні залишки старої суміші для куріння можуть зіпсувати весь процес куріння. Тому ретельно очищати колбу необхідно щоразу після використання приладу.

Досвідчені кальянщики не використовують миючі засоби, оскільки їх залишається стійкий запах, якого дуже важко позбутися. Перевірений варіант – звичайна сода. З неї просто зробити кашоподібний склад, додавши необхідну кількість води.

Як купити йоржик для шахти кальяну і на що звертати увагу?

Для того, щоб процес чищення завжди проходив успішно і не приносив якихось незручностей, потрібно знати, якої форми і розміру аксесуар вам підходить. Наприклад, якщо ви вирішили купити йоржик для колби кальяну, то їм навряд чи вдасться якісно очистити курильну трубку. Перед придбанням обов'язково вивчіть, які різновиди аксесуарів існують:

 • щоб чистити колбу від різного нальоту;
 • щоб очищати шахту - видаляє з внутрішніх стінок сажу і інші забруднення.

Ці варіанти відрізняються різною формою та розмірами. Адже щоб скляна колба залишалася чистою необхідний ширший і невеликий йорж, а ось для шахти підходять тонкі, довгі, металеві аксесуари.

Крім того, необхідно звернути увагу і на інші критерії:

 1. форма - короткі ворсинки, довгі ворсинки, пухнасті або менш пухнасті варіанти, з незвичайною довжиною ворсу;
 2. жорсткість, довжина і густота - щоб очистити колбу підійде пухнастий йорж, а ось для шахти він повинен бути більш жорстким;
 3. напрямна і їїжорсткість — щоб очищати найважче місця в колбі необхідна жорстка напрямна;
 4. ручка — вона додасть зручності, адже ви будете міцніше утримувати аксесуар, він перестане ковзати;
 5. зовнішній вигляд — звичайно, на якість самого виробу він не впливає, але тут необхідно відштовхуватися від індивідуальних переваг.

Підібравши правильний йоржик для кальяну, ви зможете ретельно очищати свій курильний прилад в домашній умовах без особливих проблем.

Чому варто купити йорж для кальяну в інтернет-магазині «Tabakka»?

Каталог «Табакка» регулярно поповнюється якісними товарами, які допоможуть зробити ваш відпочинок незабутнім. Ми пропонуємо не тільки тютюн відомих виробників, ціна на який залишається доступною кожному клієнту, але й надійні аксесуари. З їхньою допомогою ви зможете в домашніх умовах стежити за чистотою кальяну і отримувати ще більше задоволення від його куріння. При необхідності ми надаємо професійну допомогу у виборі відповідного товару, пояснимо, як усе працює, що потрібно робити.

В Україні куріння тютюну в кальянах стає все більш популярним проведенням часу. Але при експлуатації даного приладу на його внутрішніх стінках і деталях з'являються різні забруднення. Вони не тільки створюють неприємне відчуття під час подальшого використання, але і можуть значно зменшити довговічність кальяну. Саме тому аксесуари для очищення є такою важливою покупкою.

У нашому інтернет-магазині «Табакка» вам допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант. Доставка по Києву швидка і якісна, а якщо ви знаходитесь в іншому місті, то можете скористатися перевіреними транспортними компаніями.

 

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти