(063) 012 - 08 - 19
Йоржик для кальяну

Йоржик для кальяну

Необхідність йоржика для кальяну

Активно користуються кальяном у себе вдома, стикаються з необхідністю його обслуговування. Очевидно, що кальян-це складний прилад, що вимагає регулярного догляду і чищення. Якщо цього не робити, то залишки старої курильної суміші та інші забруднення, що залишаються після куріння, будуть перебивати аромат нового тютюну.

Якщо ви щасливий власник кальяну, обов'язково придбайте потрібні аксесуари для регулярної чистки. У нас ви знайдете все, що може стати в нагоді для цієї справи, включаючи кілька різновидів йоржиків для кальяну.

Як чистити кальян

Існує чимало способів це зробити. Наведемо один з найпростіших алгоритмів того, як тримати власний домашній кальян в порядку.

  • Акуратно розберіть курильний прилад;
  • Видаліть фольгу і залишки використаної курильної суміші. Злийте воду з колби (пам'ятаєте, її не можна пити!);
  • Знову зберіть кальян.
  • підключіть його до водопровідного крану і проженете воду на початку проти руху диму, а потім, навпаки;
  • Після цього, застосовуючи йоржик для чищення кальяну, слід ретельно прочистити трубку і всі його ємності.

Навіть найменші рештки тютюну або накипу на внутрішніх стінках здатні зіпсувати вам настрій під час наступного куріння. Тому очищення рекомендуємо проводити з максимальною старанністю.

Досвідчені кальянщики не використовують миючі засоби, оскільки від них залишається стійкий запах, від якого дуже важко позбутися. Перевірений варіант — звичайна сода. З неї просто зробити кашоподібний склад, додавши необхідну кількість води.

Вибираємо йоржик для кальяну

Очевидно, що кожен конструктивний елемент вашого курильного пристрою потрібно вичищати приладом певного розміру і форми. Наприклад, навряд чи можна якісно обробити йоржиком для колби курильну трубку.

Перед тим як купити йоржик для кальяну , необхідно розібратися в його різновидах:

  1. для очищення колби від нальоту;
  2. для кальянной шахти. Ідеальний для видалення оксиду з внутрішніх стінок і сажі.

Кожен з варіантів має не тільки специфічні розміри і форму. Такі Йоржики також різняться жорсткістю ворси. Після використання йоржик обов'язково промийте під потоком води і висушіть.

Якщо ви бажаєте придбати йоржик для кальяну, ціна в нашому магазині на цей товар одна з найбільш вигідних. Загляньте на наш сайт, переконайтеся самі.

Ми готові допомогти з будь-якого питання, пов'язаного з курінням і обслуговуванням кальяну.

Світ Тютюну
Оформити замовлення:
Телефонуйте нам з 11:00 до 20:00
Без вихідних
Адреса нашого магазину:
г. Киев, ул. Хрещатик, 44, 2 поверх