Чаша для кальяну

Силіконова чаша Habibi

135 грн.

Чаші для кальянів

Кальян, або як його ще називають наргине – це прилад для куріння, який придумали на Сході. Згодом він здобув величезну популярність у багатьох державах світу, в тому числі і в нашій країні. І з кожним днем популярність наргине все більше зростає.

Ті, хто любить покурити ароматний кальян, напевно цікавилися, від чого ж залежить смак диму, адже один і той же тютюн в різних приладах може відрізнятися своїм присмаком. Виявляється, важливу роль відіграє не тільки наповнення наргіні, але і чаші для кальяну (чилім), в які безпосередньо поміщають тютюн. Тому якщо ви хочете отримувати більше задоволення від куріння кальяну, необхідно вибрати правильний чилім.

Як підібрати хорошу чашу для кальяну?

Сучасний ринок пропонує великий асортимент судин для тютюну. І якщо ви задавалися метою купити чашу для кальяну в Києві, то напевно злегка розгубилися. Як же вибрати правильну?

Для початку варто визначитися, чи будете ви курити самостійно або з друзями, який тютюн і фольгу виберете, а також позначити тривалість кальянной церемонії. Будь чилім має бути з рівним зрізом верхнього краю, тоді фольга буде щільно облягати поверхню чаші, а значить, смак диму буде краще. Для куріння в компанії варто віддати перевагу великим чашам для кальянів. Також можна вибрати чилім з декількома відділеннями для змішування смаку тютюну.

Глина, кераміка, фрукти- чашки для кальянів?

найважливішим у питанні вибору чашки для кальяну є сировина, з якого вона виготовлена. Найпоширенішими є чилимы з глини, кераміки і скла. У кожного з них є як своіпрівілегіі, так і недоліки.

1. Чаші з глини. Найбільш підходящі судини для тютюну. Великим плюсом таких чилімів є їх жаростійкість і рівномірне прогрівання. Завдяки цим властивостям чаш можна довше насолоджуватися смаком тютюну, не турбуючись про його підгоряння. Є в таких чилимах і мінуси – вони швидко вбирають запахи, тому їх необхідно ретельно вимивати з милом. Але опускати в воду чашу можна тільки після її повного охолодження-інакше вона трісне.

2. Керамічні чаші. Найбільш поширені судини для тютюну. Мають не дуже великий жаростійкість, тому тютюн в них може швидко прогоріти. Зате вони більш міцні і легко миються.

3. Скляні чаші. Вони виготовляються з вогнетривкого скла, добре тримають тепло і досить практичні. Однак купити таку чашу для кальяну досить проблематично - вони рідко продаються і коштують дорого.

4. Чаші з фруктів. Можна зробити самому, використовуючи яблуко, апельсин, кавун або навіть ананас. Такі чаші, звичайно ж, недовговічні, зате задоволення від куріння буде колосальна і смак чаші підкреслить смак кальянного тютюну.

Де придбати найкращі чаші?

Чаша для кальяну продається в будь-яких спеціалізованих магазинах і торгових центрах Києва. Але набагато простіше і вигідніше замовити її в інтернеті. Сайт Табакка пропонує придбати якісні чилимы з різних матеріалів за доступною ціною з доставкою додому.Ви не тільки не витратите свій особистий час, але і істотно заощадите власні кошти.