Світ Тютюну
 • ru
 • |
 • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
 • ru
 • |
 • UkraineUA

Чаша для кальяну

Чаша для кальяну Minzari

250 грн.

Чаша для кальяну є важливим атрибутом куріння. Це своєрідна призма, крізь яку проходить і розкривається смак тютюну. Існує величезний вибір чаш для кальяну, які можуть як розкрити нові смакові якості, так і зіпсувати їх, тому до такої покупки слід підходити відповідально.

Основні види кальянних чаш

За матеріалом, з якого виготовлені чаші для кальяну, їх ділять на:

 • глиняні;
 • керамічні;
 • силіконові;
 • скляні.

Перші є найпопулярнішими. Вони практичні і мають цілком доступну ціну, тому їх часто обирають новачки. Глиняні чаші для кальяну роблять з білих і червоних сортів глини. Деякі компанії піддають склад мінералізації, що покращує властивості виробу. Чаші для кальяну з глини жаростійкі, за рахунок чого тютюн тліє рівномірно, а температура тримається на певному рівні досить довго.

Досвідчені любителі кальяну відзначають, що дим при використанні глиняної чаші трохи сухуватий, а аромат тютюну не¦розкривається за максимумом. Але в цілому це хороший варіант як для новачків, так і для цінителів.

Ще одним досить популярним видом кальянних чаш є керамічні, які найчастіше покривають емаллю. Кальянні чаші з кераміки не вимогливі у догляді і не вбирають запахів. Але існує ймовірність, що тютюн може пригоріти, тому набивати його щільно не рекомендується.

Силіконова чаша для кальяну з'явилася відносно недавно, проте стала затребуваною завдяки практичності та функціональності. Вона м'яко прогріває тютюн, тому він не пригорає. Даній кальянній чаші не страшні падіння, серйозні температурні перепади, вона стійка до пошкоджень і зносостійка.

Чаші для кальяну, зробленої з силікону, не потрібно перехідник, що дуже зручно. Це добрий бюджетний варіант, особливо для мандрівників.

Скляні кальянні чаші для тютюну робляться з боросилікатного матеріалу, що забезпечує високий рівень міцності. Вони швидко нагріваються, за рахунок чого кальян легше розкуриться. Але тут потрібно уважно стежити за тютюном, щоб він не пригорів. Скляні чаші для кальяну є в асортименті далеко не у кожного бренду, оскільки технологія виготовлення складніша і досить витратна. Ціни скляних чаш для кальяну вищі за середній рівень.

Якої форми бувають кальянні чаші?

Форма чашки для кальяну має не менше значення, ніж матеріал. Фахівці виділяють такі види чаш для кальяну за цим критерієм:

 • класика;
 • фанел;
 • алієн.

У класичних чашах для кальяну отвори, через які просочується дим, розташовані знизу. Одним із кращих рішень на ринку є класичні турки і чаші УПГ. Останні широко використовуються любителями покурити в домашніх умовах. Їх особливостями є збалансованість і простота використання.

Фанел відрізняється від класики тим, що має тільки один отвір, в центральній частині. Така чаша для кальяну добре підходить для легких покурів. Міцні тютюни тут дуже проблематично палити.

Що стосується алієн, це широко використовується чаша для соло-покурів. Її розмір зазвичай у межах 8-12 грам. Забивання тут дещо менше, що дозволяє швидше і краще розпитати обраний смак.

Як вибрати чашу для кальяну?

Вибір кальянної чаші для тютюну - досить складне завдання, особливо для новачків. Фахівці рекомендують перед покупкою чаші для кальяну враховувати її вартість, кращий тип куріння, складність експлуатації та зовнішню привабливість. Більшість гарних чаш для кальяну мають середню ціну. Якщо ви хочете купити якісну і довговічну кальянну чашу, краще замовити її в спеціалізованому інтернет-магазині.

Кальянний магазин Tabakka пропонує широкий вибір турецьких, єгипетських, гумових та інших чаш під калауд, які допоможуть розкрити справжній смак тютюну. У магазині Табакка ви можете замовити все для кальяну за вигідною вартістю з доставкою по Києву та в інші міста України. Наш Світ Тютюну приємно здивує цінами та високим рівнем обслуговування.

Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти