Світ Тютюну
  • ru
  • |
  • UkraineUA
Категорії

Категорії
Доставка Контакти Особистий кабінет Акції
  • ru
  • |
  • UkraineUA

Аксесуари для кальяну

Бача з ручкою Чешка

75 грн.

Виделка Шило Lex

160 грн.

Газовий балон Alpen Camping

120 грн.

Ковпак для кальяна LEX Silicon

200 грн. 250 грн.

Раніше кальян курили тільки в спеціально пристосованих для цього закладах, але з часом фанати почали практикувати такий вид релаксу і в домашніх умовах. Для людей без досвіду забиття спочатку було досить складним процесом, але завдяки інформації, яка почала з'являтися в мережі, і допоміжним приладдям це стало під силу кожному.

Сучасний ринок пропонує величезний вибір аксесуарів для кальяну. Їхнє завдання не тільки спрощувати процес підготовки, але і підвищувати якість куріння і покращувати естетику.

Переваги аксесуарів для кальяну

Аксесуари для кальяну мають такий вплив:

  • роблять простіше підготовчі процеси;
  • позитивно впливають на атмосферу;
  • створюють відчуття легкості;
  • допомагають смаку тютюну повністю розкритися.

Використання сучасних аксесуарів для кальяну зробить куріння приємнішим процесом, який принесе максимум задоволення. Вони можуть стати чудовим подарунком для любителів густого диму.

Якими бувають аксесуари для кальяну?

Умовно їх можна розділити на обов'язкові і додаткові. До перших належать: калауд, ковпак, шланг, ущільнювач, мундштук, тримач, щипці, перенесення для вугілля, колба, чаша, пальник, плита. Калауд є особливим пристроєм, який допомагає контролювати кількість жару. Він був розроблений американським виробником у 2012 році і значно спростив життя любителів кальяну. Цей аксесуар для кальяну сприяє більш рівномірному розподілу жару, за рахунок чого тютюн не перегрівається і не гірчить.

Ковпак багато хто робить з фольги, але щоб бути впевненим в якості і функціональності, краще купити цей аксесуар для кальяну від перевірених брендів. Фахівці не рекомендують замовляти ковпаки чорного кольору, тому що їх відбивна здатність істотно нижча і вони сильно перегріваються. Також такими аксесуарами можна навіть обпектися під час розпалювання.

Шланг - це одна з базових комплектуючих для кальяну, до вибору якої слід підходити відповідально, тому що неправильно підібрана модель може зіпсувати відпочинок. На ринку іноді зустрічаються шланги з тоненького силікону, який дуже легко перегинається, через що пропадає тяга. Фахівці, вибираючи такі аксесуари для кальяну, віддають перевагу товстішим запчастинам.

Ще один корисний аксесуар для кальяну - ущільнювач. У багатьох з цими запчастинами виникають складності, оскільки непросто знайти універсальні моделі, які підходять до будь-яких чаш. З ущільнювачами під шахту та шланг таких проблем немає.

Мундштук є жорстким закінченням шланга кальяну. Це знімний аксесуар, який відповідає за безпеку та комфорт куріння. Досвідчені кальянні курці не рекомендують купувати в якості комплектуючих мундштуки з невеликим внутрішнім діаметром, оскільки це може негативно позначитися на потязі.

На купівлі такого аксесуару для кальяну, як щипці, економити не варто. Краще замовити модель дорожче, але з більшою товщиною. Дані комплектуючі менше гнуться. При виборі також зверніть увагу на довжину: чим вона більша, тим вище ймовірність, що ви не обпалитеся, коли зніматимете вугілля.

Що стосується такого аксесуару для кальяну, як перенесення для вугілля, ви можете купити будь-яку. Але віддавайте перевагу комплектуючим з поличкою під ручкою. За її відсутності жар може обпекти руку.

Колбу вибирають за індивідуальними перевагами, проте не варто купувати занадто дешеві моделі. Вони недовговічні і мають низьку зносостійкість, неакуратність може призвести до тріщини. З приводу чаші, вона виготовляється з різних матеріалів. Вибір залежить від досвіду куріння та індивідуальних переваг.

Чому так важливо правильно підібрати аксесуари для кальяну?

Якісні аксесуари для кальяну не лише покращать його курильні характеристики, а й допоможуть полегшити процес приготування кальяну. Наприклад, електроплиту дуже зручно використовуватиме розпалювання вугілля. Шланги, що мають збільшений діаметр отворів, покращують тягу, а ємність для льоду допоможе охолодити гарячий дим. Спеціальний кошик для вугілля зручно використовувати для перенесення гарячого вугілля.

Також у нас ви можете купити засіб кальянів. З його допомогою швидко та легко очистіть кальян від нагару та залишків аромату кальяну. Засіб не піниться, легко змивається та обережно очищає поверхню. Не містить шкідливих та токсичних компонентів.

Кульки в колбу покращують циркуляцію води і роблять курильний процес яскравим та незабутнім. Дірокол для фольги допоможе швидко зробити у фользі достатню кількість невеликих дірочок.

Якщо вам потрібний кальян або аксесуари до нього високої якості та за доступними цінами, ви потрапили за адресою. У нашому інтернет магазині ви зможете вибрати та купити аксесуари для кальяну, які задовольнять усі ваші побажання. За потреби наші фахівці з радістю нададуть професійну консультацію.

Де купити все для кальяну в Києві за доступною ціною?

В нашому інтернет-магазині Tabakka величезний вибір кальянних комплектуючих та запчастин для куріння за невисокою вартістю. Тут є все для кальянної та для домашнього куріння. На вас чекають найкращі товари та професійні набори для калауда. Наш магазин кальянної продукції відправляє аксесуари по всій території України.

Заходьте в кальянний магазин Табакка і замовляйте все, що потрібно, за вигідними цінами. Світ тютюну здивує широким асортиментом.

Часті питання про Аксесуари для кальяну

 

Що потрібно купити для куріння кальяну?

Щоб організувати дозвілля з кальяном необхідно придбати такі позиції: курильний апарат, тютюн та вугілля. Також зверніть увагу на наявність таких комплектуючих як чаша, шланг, мундштуки та щипці для вугілля.

Де купити ⭐ найкращий тютюн для кальяну⭐ ?

В інтернет-магазині тютюну та аксесуарів для кальяну⭐ Tabakka.com.ua⭐ ви можете замовити всю необхідну кальянну продукцію з мінімальним терміном доставки будь-якого регіону України.
Вам більше 18?

Інформація на цьому сайті призначена виключно для людей віком від 18 років.

Будь ласка, підтвердіть свій вік, щоб увійти